METANCITY – nejen Hip hop

The Bamboos chystají nové album na říjen, podívejte se na první singl King of the Rodeo

Nedávno jsme si říkali, že vynikající revivalisti Breakestra se ohlásili s novým singlem, který dost možná má být předzvěstí jejich nového alba. Naproti tomu u australských mistrů v oboru The Bamboos o jejich třetí desce nikdo nepochybuje, ačkoli se stále ještě dost dobře neví, kdy nakonec skutečně vyjde. Některé informace nasvědčovaly tomu, že Side-Stepper, jak se onen počin jmenuje, měl vyjít už 1. září, nicméně, jak je vidět, mnohem pravdivější bude asi další zmiňované datum, a sice 5. října.

The Bamboos patří k nejlepším neofunkovým kapelám u protinožců a určitě také na celém světě. Tento de facto sedmičlenný soubor je vedený kytaristou Lancem Fergusonem, jenž společně se svými spoluhráči tvoří muziku, jež bývá popisována jako syrový, oldschoolový funk a supertěžký soul. Snad aby té tvrdosti nebylo příliš, kapela spoléhá na zpěvačku Kylie Auldist anebo nově na Megan Washington, která hostuje v prvním singlu desky King of the Rodeo a zároveň se také objevila v jeho videoklipu. Ten si můžete ostatně sami prohlédnout zde.

Side-Stepper vychází u britského vydavatelství Tru-Thoughts, které se specializuje na nápaditou black music. The Bamboos existují od roku 2001 a ještě v tomto roce si získali svým prvním singlem téměř mezinárodní ohlas. U Tru-Thoughts debutovali o čtyři roky později a zanedlouho následovalo první evropské turné. V současnosti The Bamboos hrají všude na světě a jejich muzika už dávno neláká pouze zasvěcené pamětníky a nostalgiky. The Bamboos smrdí daleko za hranice funku!

Tracklist:

01. Nightsport
02. Tears Cried feat. Kylie Auldist
03. Now That You Are Mine feat. Kylie Auldist
04. King Of The Rodeo feat. Megan Washington
05. Funky Buttercup
06. Can't Help Myself feat. TY
07. One Man Entourage
08. Make It Real feat. Kylie Auldist
09. Move On feat. Paul MacInnes
10. The Side Stepper
11. Amen Brother

The Bamboos Myspace
Tru-Thoughts Recording
The Bamboos feat. Megan Washington – King of the Rodeo

Tagy: The Bamboos, Megan Washington, Side-Stepper, King of the Rodeo, Tru-Thoughts

Rubrika: Tipy, 7. září 2008, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama