METANCITY – nejen Hip hop

Toxique se zúčastní natáčení Ladí Neladí, tady určitě nesmíte chybět

Není nic zvláštního na tom, že vás pravidelně informujeme o zajímavých koncertech v našem regionu. Čtvrteční natáčení hudebního pořadu České televize Ladí Neladí toho pochopitelně nejsou výjimkou, pakliže se jich zúčastní takové kapely, které mají naši čtenářům co nabídnout. Pražská „popová“ kapela Toxique jednou z nich stoprocentně je.

Toxique vystupují v čele s veselou zpěvačkou Klárou Vytiskovou a jejich sestavu tvoří samí špičkoví muzikanti, již se jinak věnují především jazzu a podobně. Toxique vydali výborné debutové album, jehož recenzi si můžete přečíst zde, na kterém se rozhodli spojit v duchu aktuálních trendů ty nejrozmanitější vlivy, kulturní střípky a hudební postupy. Výsledkem je pak velmi zdařilá muzika, jež naprosto graduje na jejich koncertech.

Ten ostravský proběhne hned 4. září na tradičním místě, v klubu Fabric. Vedle nich se českému publiku představí, jak je zvykem, slovenský post punkový objev The Uniques. Vstupné opět jako vždy činí 80 Kč. Nenechte si to ujít, stojí to rozhodně za vidění!

Toxique
Toxique Myspace

Tagy: Toxique, Ladí Neladí, The Uniques, Klára Vytisková, Fabric

Rubrika: Tipy, 2. září 2008, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama