METANCITY – nejen Hip hop

Khomator jede zase na Hip Hop Kemp, jenom kvůli bungee jumpingu to ale nebude

Jak už jistě všichni víte, největší hiphopová akce ve střední Evropě se jmenuje Hip Hop Kemp a ta začne už za pár dní. Stejně jako poslední ročníky se festival uskuteční v hradecko-královeckém Festivalparku, kam stejně jako o minulých ročnících přijedou ty největší hvězdy, které byly dostupné. To mimochodem znamená seskupení jako The Roots, eMC, Atmosphere, s nimiž přijede i můj velký oblíbenec Brother Ali, anebo Looptroop Rockers, chybět pochopitelně nebudou ani jednotlivci jako Guilty Simpson, Kano, Pharoahe Monch a další a další.

Pořadatelé festivalu letos obzvlášť mysleli i na tuzemské zástupci, přičemž se dala šance mladým, neklidným a více či méně začínajícím, potažmo nikomu známým. Khomator, vedle něhož se z našeho regionu zúčastní například Kenta anebo Klam, si svou premiéru na Kempu odbyl už minulé léto, a jak mi potvrdí všichni, kteří tam s námi ve stanu stáli, byla to jedna z nejlepších shows tohoto neúnavného havířovského rappera. Khomator letos vystoupí na Rapublic Stage v neděli od pěti hodin odpoledne. Krýt záda mu bude ostravský DJ Bussy.

Co od Khomatora čekat? Jak říká na svých oficiálních stránkách Khomator.com, bude to směs nového (to spíše) se starým. Nové skladby, beaty, všechno. Khomator v lednu vydal kompilaci Silezja unja, singl z ní zazní samozřejmě v plném obsazení, tedy společně s cieszynským Hirs Składem. To ovšem nebudou jediní hosté toho vystoupení. Opavský Ryes, jenž již jistě brzy vyrukuje se svým debutem, se objeví hned dvakrát. Poprvé to bude v rámci novinky s Khomatorem, podruhé zase spolu s Lipem ve skladbě Vlastní liga, jíž tak uslyšíte speciálně v plném provedení.

Khomator vzkazuje, že se na všechny své fanoušky po celé republice těší, a kdo z nich ještě nemá svůj originál, Silezja unja bude přímo u něj k dostání za lidovku 100 Kč. A pokud by se našel někdo, kdo by byl schopen zaznamenat celý koncert na digitální kameru, tomu Khoma slibuje finanční odměnu. Pro podrobnosti pište do tohoto čtvrtku na khomathor@seznam.cz. Abychom toto vyčerpávající info uzavřeli, jen dodám, že Khomator nepřestává makat a momentálně má už prakticky všechen materiál pro své nové album. Kdybyste nemohli vydržet, na myspace se nalézá nový remix od DJ Dummyho, jenž si vzal na paškál Ruce vzhůru ze SU.

Další informace pochopitelně očekávejte na našem webu, který stejně jako všechny minulé ročníky nebude ani tentokrát na Hip Hop Kempu chybět a přinese vám opět vyčerpávající reportáž.

Khomator
Khomator Myspace

Tagy: Khomator, Hip Hop Kemp 2008, Ryes, Lipo

Rubrika: Tipy, 20. srpna 2008, RavenakKomentáře

08.57 - 20. srpna 2008

Khoma..  

Big Up!


10.10 - 20. srpna 2008

Khoma  

Si zaslouží plac na hlavní stejdži!!!


11.49 - 20. srpna 2008

Khomator Big up!  

tři ze severomoravy na K :) to už neni jak K2 ale K3 :D


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama