METANCITY – nejen Hip hop

Underground Skate Contest se uskuteční už tento víkend, zahraje i DJ Lowa a Propain

O víkendu 16. – 18. srpna se v Ostravě-Porubě uskuteční druhý ročník skateboardového závodu v klubu Underground Aréna. V klubu se nachází krytý skatepark, za kterým stojí parta od Poruba Squad a vstřícnost majitelů klubu. Skatepark se začal budovat na konci července a postupně se do něj přidávaly překážky. Nezapomeňme zmínit, že touto akcí se skatepark oficiálně otvírá pro veřejnost.

Závod bude opravdovou chuťovkou pro každého návštěvníka. Minulý ročník již vykazoval vysoké kvality a byl nabitý nejlepšími jezdci z České republiky a Slovenska, kteří dosahují pravidelných úspěchů nejen u nás, ale i ve světě. Závodilo se style game of skate a jeho vítězem se nakonec stal Peter Mercel ze Slovenska. Dále jste mohli obdivovat umění Petra Horváta, Tomáše Wintera či Lukáše Daňka.

Co se týče organizace, již na sobotu je pro jezdce naplánovaný trénink. Samotný závod se uskuteční v neděli. Začínat se bude zhruba kolem dvou hodin, i když je třeba počítat s možným zpožděním. Pro vítěze jsou připraveny pricemoney 5000 Kč plus věcné ceny.

Celý závod bude provázet DJ Lowa, matador Rádia Helax a Metancity v rytmu hiphopové muziky. V pondělí jako třešnička na dortu to rozjede americká hardcorová legenda skupina Propain z USA, která představí své nové album. K vidění budou ještě např. tuzemští Bloodobsession (CZ), Gore a pánskou část jistě potěší doprovodný program, kterým bude strip show.

Od soboty do neděle činí vstupné 50 Kč. Pondělí 270 Kč. Akci podpořili Titty Twister, Squadwear a Radegast. Srdečně zveme všechny aby se podívali, jak se jezdí u nás v Ově.

Tagy: Underground Skate Contest, DJ Lowa, Poruba Squad, Underground Arena, Propain

Rubrika: Články, 15. srpna 2008, SUcKKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama