METANCITY – nejen Hip hop

DJ Fatte představuje Erectus Hip Hop Stage na Semtex Culture Festivalu

Začíná druhé kolo představování jednotlivých stagí letošního festivalu Semtex Culture. Line-up každé stage jsme nechali převést do hudebního formátu, ať máte možnost si poslechnout, kdože se to vlastně bude za gramci starat o zábavu. První mixtape namíchal pro Erectus HipHop Stage DJ Fatte.

Můžete si tak nejen připomenout profláklé hitovky od známých firem, ale zvlášť hiphopoví neználkové můžou objevit spoustu nových tracků, které utekly jejich pozornosti. Erectus HipHop Stage tak můžeš mít ve svém compu nebo mobilu a poslouchat vystupující do aleluja.

Mixtape je ke stažení na stránkách festivalu www.semtexculturefestival.cz a najdete v něm takové pecky jako Madam Poezie (BPM), Hatery gulateho stola (Strapo), Nikomu neverim (Kontrafakt), Zranitelny (IdeaFatte), Kdybych nebyl raper (Tafrob) nebo Hra (Pio Squad).

Další na seznamu zhudebněných stagí je Semtex Jungle & DNB Arena, kterou vám svým setem příští týden představí DJ Bifidus Aktif (Shadowbox).

Semtex Culture Festival 2008 proběhne 30. srpna v Mariánském údolí v Brně. Nabídne čtyři stage, Red Zone stan, exhibici graffiti, vodní fotbal a aerotrim. Chybět nebudou ani tradiční stolní fotbálky, masáže, vlasové studio a Semtex Arena Chill Out.

Do areálu přijede na třicet vystupujících: Shaggy, Kosheen, X-Press2, Gaetano Parisio, Thomas Schumacher, CJ Bolland, Love Gangsters, Clou, Skyline, United Flavour feat. Big Famili, Kontrafakt, D-Bridge, Storm, Chase and Status, Bad Company, Silent Witness, Illuzionists, BPM, Strapo, IdeaFatte, Moja Reč + Komplot, Pio Squad a další a další…

Více na www.semtexculturefestival.cz.

Přímý link na set Semtex 2008 by DJ Fatte.

Tagy: dj Fatte, Tafrob, IdeaFatte, BPM, Illuzionists, Kosheen, shaggy, United Flavour, kontrafakt

Rubrika: Tipy, 8. srpna 2008, Semtex CultureKomentáře

10.11 - 8. srpna 2008

bad company ?  

asi to neřeším na správném místě, ale… nehrajou náhodou bad company už pár let každý sám? a jsou to takový ti jedni z prvních d'n'b? tohle přec jen není úplně moje známé políčko v hudbě…


15.32 - 9. srpna 2008

Freezing  

Taky jsem se docela divil, že Bad Company hrají opět spolu. Sice dnb není zcela moje parketa, ale na BC bych si rád zašel. Jejich tracky jsou mazec.


00.12 - 11. srpna 2008

 

v dnb to funguje tak ze vetsinou prijede zahrat jeden za celou crew, v tomhle pripade asi maldini nebo vegas nebo oba, fresh a dbridge jedou solo takze ti asi ne. Ale kdovi, mozna ze dbridge hraje v devet za sebe a v pul druhe za BC :)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama