METANCITY – nejen Hip hop

Wuty plánuje vydat nové album... a Kato žije!!! / UL Farma

Asi by se slušelo začít trochu jinak, ale v této situaci to zkrátka nelze. Největší talent česko-slovenského hip-hopu KatoPrago Union se zničehonic objevil na jedné z nových skladeb ústeckého rappera, ale i DJe Wutyho a přesvědčivě potvrdil, že jeho schopnostem jednoduše není rovno. Jestli někdy někdo překoná jeho HDP, bude to jen on sám. Přiznám se, že jsem v to moc nevěřil – myslím, že Kato ještě vůbec natočí nějaké album -, ale Adamski je stále ve formě, tak snad bude i chuť a odhodlání.

Ehm, no a k Wutymu a jeho na podzim chystané druhé sólovce, jež se míchá i mástruje u Sochůrka na Jižáku. UL Farma bude sestávat z celkem patnácti skladeb, přičemž jako bonus bude figurovat i videoklip k páté stopě – 10 kilo zlata. Klasika Wutyho, jenž se nestydí za místo, kam chodí každej večer spát, a není jak ty, respektive ona, doprovodí na mikrofonu nejen velebený Kato, ale také US, Mape Maska, Pedro, Pan Radu a další velké překpvapení – jihočeští De Zrechts, kteří mimochodem i v těchto dnes zase koncertují (!). Co se týče produkční stránky, tu si vezmou na starost jak Pedro, tak Roman, čili části S2 se spojují.

Pokud máte zájem, Wuty zveřejnil na svém myspacu hned čtyři novinky, z nichž nestojí za poslech pouze Nejsem jak tyKatem, ale i ty ostatní – Domov, Zkus mě zabít a Něco víc. Níže si můžete ještě prohlédnout kompletní tracklist a pak už na vás čeká akorát diskuse, kde se budeme těšit na vaše reakce a komentáře, ve kterých se nejen budete rozplývat nad Katovou slokou, ale třeba oceníte i Wutyho nápad v této skladbě a pobavíte se nad refrénem. Fakt.

Tracklist:

01. Intro
02. Sedm
03. Zkus mě zabít
04. Něco víc feat. US
05. 10 kilo zlata
06. Mínus a plus
07. Nejsem jak ty feat. Kato
08. Godzilla vs. supermarket '07verze feat. Mape Maska
09. Domov
10. Pátek 13 feat. Pan Radu
11. Chtěl bys být Američan? feat. Pedro
12. Autíčkáři
13. Střela feat. De Zrechts
14. Mám tě
15. UL Farma
CD bonus 10 kilo zlata video

Wuty Myspace

Tagy: Wuty, UL Farma, Nejsem jak ty, Kato, Pedro, Roman, De Zrechts, Pan Radu, US

Rubrika: Články, 1. srpna 2008, RavenakKomentáře

01.13 - 1. srpna 2008

Kato  

prvni pecka s Katem, boži:) – nejsem vůbec zaujatec, ale prostě Kato na scénu:-)kvalitní hudba a rap, skvělá kombinace..hm…nemám slov..:)


09.47 - 1. srpna 2008

vubec by mi nevadilo  

kdyby DeZrechts neco noveho vydali :))


18.59 - 5. srpna 2008

 

Jelínek by se měl okamžitě vrátit a něco vydat, jeho je škoda)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama