METANCITY – nejen Hip hop

Modré hory na kompilaci Rádia FM, novinka se objeví i na mixtapu Dobré slohy 2

Neúnavní Modré hory se po čase opět přihlásily s novou skladbou. Zatímco posledně to byla kolaborace s nejpovolanějšími v Česku, tedy s libereckými BPM, dnes to bude v klasické sestavě, jíž ovšem svým zpěvem vypomůže spřízněná zpěvačka Habbiel, která se objevila na obou předcházejících počinech této zajímavé slovenské kapely.

Novota nese název Krása a vedle myspace Modrých hor ji můžete nalézt na druhém pokračování exkluzivní kompilace Nevydané neslýchané. Ta vychází z iniciativy Rádia FM, které potravu pro hladové příznivce aktuální slovenské hudební tvorby připravilo společně s vydavatelstvím slovenského rozhlasu Slovak Radio Records.

Na kompilaci se vedle Modrých hor objeví i jejich kolega, producentské eso Karaoke Tundra a dále například Laco Lučenič, Noisecut, Chiki liki tu-a, Tomáš Sloboda a řada dalších, jejichž seznam spolu s poslechem jednotlivých skladeb hledejte pod tímto odkazem.

Jen pro upřesnění dodám, že Krása se, jak mi bylo potvrzeno, také objeví na chystaném mixtapu Modrých hor – Dobré slohy 2, který by měl nejpravděpodobněji vyjít už v září tohoto roku. Vedle toho pak má rovněž vyjít debut velkokapely QuasiMondo a druhá deska Modrých hor.

Bližší informace očekávejte na našem webu, kde taky jinde.

Nevydané neslýchané
Modré hory Myspace

Tagy: Modré hory, krása, Habbiel, Nevydané neslýchané, Rádio FM

Rubrika: Tipy, 16. července 2008, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama