METANCITY – nejen Hip hop

Silezja unja dostane vizuální podobu, natáčení klipu proběhne na Sweetsenu

Tento víkend proběhne frýdecko-místecký festival Sweetsen, na kterém vystoupí pro dobročinné účely řada umělců a jejich seskupení. Návštěvníci se mohou těšit na spoustu různých stylů a jejich smíchanin, přičemž strádat nebudou ani ti, kteří mezi své oblíbené řadí hip-hop.

Součástí programu festivalu Sweetsen bude vystoupení projektu Silezja unja, a to přímo na hlavní stagi v pátek od 20.50 do 21.40 hodin. Pokud nevíte, koho všechno si pod názvem, který mimo jiné zaštítil i Khomatorovu kompilaci Silezja unja, pak vězte, že ve Frýdku-Místku vystoupí tito dále jmenovaní:

Když mluvíme o Sjednoceném Slezsku, nemůžeme vynechat ani otce tohoto aktu – havířovského rappera Khomatora (a samozřejmě jeho DJe Venczu). Spolu s ním svůj koncert rovněž odehraje ostravská SI Crew a opavský Ryes, přičemž obě dvě jména se už zanedlouho budou prezentovat svým vlastním albem, takže určitě dojde i na nějaké nové pecky. Jako poslední se zde v rámci SU ukážou polští Hirs Sklad, kteří – jak určitě víte – společně s K stvořili první eponymní singl kompilace.

Speciální informaci jsem si nechal na konec. Silezja unja projekt se konečně dočká vlastního videoklipu, který se bude natáčet právě na Sweetsenu. Určitě přijeďte, protože co by to bylo za klip bez pořádné atmosféry. Nemusím vám víc říkat, vizuální podoba připadne zmíněnému singlu Silezja unja.

Další informace o samotném videoklipu pochopitelně čekejte na našem médiu.

Silezja unja

Tagy: Sweetsen, Silezja unja, klip, hirs sklad, ryes, khomator, si crew

Rubrika: Tipy, 3. července 2008, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama