METANCITY – nejen Hip hop

DJ Premier navštíví Prahu, a to ne jako obyčejný turista!

K titulku vlastně není co dodávat. Legenda svého žánru, člověk, který prakticky vytvořil zvuk hip-hopu devadesátých let, producent, jenž má na kontě tolik hitů, že mu ostatní mohou pouze závidět, sám velký DJ PremierGang Starr dorazí do Česka. Preemo je někdo, koho je čest pouze vidět.

Z toho důvodu není příliš podstatné, zda do pražského Abatonu přijede dne 7. září pouze jako DJ, nebo s sebou veme i rapujícího parťáka, případně parťáky. Primo, podobně jako toho večera dále vystupující DJ Wich, patří mezi ty, kteří stanuli ve své době na první příčce mezi nejslavnější (a nejlepší) beatmakery. PreemoMáňa se nebáli popových experimentů a dokázali, že svedou dělat kvalitní tvrdý rap pro pár jednotlivců stejně dobře jako R&B šlágry pro masy.

Společnou party těchto dvou DJ's, které sice máme v oblibě ponejvíce jako producenty, zaštítila O2 Hip Hop Allstars. Bližší informace přineseme, jakmile budou dostupné.

Hip Hop Allstars
DJ Premier
DJ Wich

Tagy: DJ Premier, DJ Wich, Hip Hop Allstars O2, Preemo, Abaton

Rubrika: Tipy, 30. června 2008, RavenakKomentáře

18.31 - 1. července 2008

hlavne  

aby mu treba neuletelo letadlo.


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama