METANCITY – nejen Hip hop

Headdy servíruje nový videoklip s hostující evropskou hvězdou reggae Cali P

Už za pár dní tomu budou dva roky, kdy Headdyho sólo debut Hlava Nehlava spatřil světlo světa. S největší pravděpodobností jste tento debut již slyšeli, jelikož Headdy své album několik týdnů po vydání uvolnil zcela volně ke stažení. Pokud ho tedy dosud nemáte ve své MP3 kolekci a rádi byste si ji rozšířili, stáhněte si jej z odkazu přímo pod článkem.

K tomuto debutu byl dokončen pouze jediný videoklip, a to ke skladbě Naše Muzika, ve kterém se objevily záběry z hromadného focení celé české hip hop scény, které zajišťoval Jaro Vacek. Headdy od té doby ovšem rozhodně neseděl se založenýma rukama. Koncertoval, podílel se na výrobě rádiového pořadu, dokončoval nahrávací studio a hlavně – připravoval hudbu a texty na své druhé sólo, které vyjde na podzim 2008 pod vlastním labelem Base Records.

Dostat z Headdyho podrobnější informace o dalším připravovaném albu je v současnosti téměř nemožné, nicméně první ochutnávku uvolnil už dnes, a to konkrétně videoklip ke skladbě Faya We Burn, ve kterém refrény umocňuje exkluzivní host a hvězda evropského reggae Cali P.

Jakým směrem se od poslední desky Headdy vydal a jaký progres lze tedy očekávat, napoví možná právě tato skladba. Kromě hlavních aktérů Headdyho a Caliho se v klipu mihnou i Headdyho koncertní parťáci – pan DJ Lowa a hypeman Jazzy.

O vizuální ztvárnění videoklipu se postarala produkční skupina okolo režiséra Martina Hammerschlaga a poděkování za vznik videa patří také partnerům projektu – UrbanStore.cz, Saton, Red Bull, Meat Fly, Aukro.cz, Rasta Reggae, SkateShop.cz a Growshop.

Kklip Faya We Burn můžete kontrolovat už nyní a to právě zde. Pro lepší požitek si zapněte „watch in high quality“ pod klipem.

Headdy – Hlava Nehlava
Headdy – Naše Muzika (videoklip)
Headdy MySpace
Cali P MySpace
DJ Lowa MySpace

Tagy: Cali P, Headdy, Faya We Burn, Base Records, DJ Lowa, Jazzy, Hlava nehlava

Rubrika: Tipy, 28. června 2008, HoebitchKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama