METANCITY – nejen Hip hop

Fun Lovin' Criminals otevřou jedenáctidenní festival Happy Days

Celkem jedenácti dny, pěti pódii a zábavou všeho druhu se pyšní nový český festival s názvem Happy Days. Nejen svou délkou trvání zcela ojedinělá události se uskuteční v hradecko-královeckém Festivalparku ve dnech 17. až 27. července, přičemž pořadatelé rozhodně ve svých plánech nešetřili.

Návštěvníci se mohou těšit na opravdu bohatou podívanou, v jejímž rámci pořadatelé připravili všechno možné, hudebními koncerty, tanečními parties a workshopy počínaje, účinkováním divadelních souborů, promítáním filmů a sportem konče. Nemůže chybět ani zajištění občerstvení různorodých kultur a samozřejmě ani po hygienické stránce nemají údajně návštěvníci přijít zkrátka.

„Chtěli jsme přinést něco, co tady v Čechách ještě nebylo. Motivovala nás také jedna zásadní věc: člověk chce mít zážitky, prožívat emoce, bavit se, cítit se dobře a nechce, aby to skončilo. Jistě to znáte, jste s přáteli na nějaké akci, jste zrelaxovaní, máte pěkné emotivní vyměny s ostaními a pak akce končí a vám se nechce domů, chcete pokračovat. O toto nám jde. Chceme v nejvyšší možné míře umožnit lidem hluboký a co nejdelší prožitek. Proto tolik dní a takový rozsah," sdělil zástupce pořadatelů Robert Kernaševič.

Jako hlavní hvězda festivalu Happy Days odehraje svůj koncert v den zahájení americká hudební legenda Fun Lovin' Criminals, která je v Česku doslova kultem. Kapelu vede charismatický zpěvák Huey Morgan, jehož kouzlu na loňském festivalu Rio De Riviera podléhali zástupci obou pohlaví. Nadsázka, humor a intelekt, tak by se dala třemi slovy popsat tvorba, jíž Fun Lovin' Criminals ohromili své fanoušky. Kapelu sice můžete slyšet zpívat o tom nejdražším kolumbijském koksu, přepadávání bank a oddělávání nepohodlných osob, to vše ale není nic než způsob, s jakým se její členové vyrovnávají s trendy fenoménem poslední doby.

Více informací o festivalu Happy Days naleznete na jejich oficiálních stránkách Happydays.cz.

Fun Lovin' Criminals
Fun Lovin' Criminals Myspace
Happy Days

Tagy: Fun Lovin' Criminals, Huey, Happy Days, Festivalpark, Robert Kernaševič

Rubrika: Tipy, 24. června 2008, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama