METANCITY – nejen Hip hop

Marc Hype dnes večer v pražském Pantheonu, to je funk

Pokud ještě nemáte program na dnešní večer a nacházíte se v blízkosti hlavního města, měl bych pro vás jeden party tip. Na severní Moravě kolují legendy o pověstné party v polském Těšíně, kde celý klub roztančil svým výborným mixem funku, tanečního hip-hopu ze staré školy a stylů podobného zaměření německý DJ, člen crew Phaderheadz – DJ Hype. Zdá se vám, že se v Praze jedná o nedostatek groove nocí? Berlín má na to odpověď.

Ačkoli Hype, několikanásobný šampion v turntablismu a majitel výborného alba 1973 Recon, na němž pod jeho dohledem rapují osobnosti jako Souls of Mischief, Masta Ace, Akrobatik nebo Virtuoso, v poslední době jezdil převážně se svým parťákem, piano manem Jime Dunloopem, v pražském klubu Pantheon, dříve Sabotage se objeví sám za sebe.

I v tomto případě se však bezesporu nebudou všichni dorazivší nudit, protože vidět něco takového, kde se spojuje láska pro muziku a talent, to se opravdu děje zřídkakdy, zvláště na tak vysoké úrovni. Marc Hype, jenž se mimochodem objeví také na letošním Hip Hop Kempu, odehraje svůj set v rámci třetích narozenin shopu Graffneck. Pro další informace přikládám plakát.

DJ Hype
Hype Myspace

Tagy: Marc Hype, Graffneck, Pantheon, Phaderheadz, Jim Dunloop

Rubrika: Tipy, 21. června 2008, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama