METANCITY – nejen Hip hop

Snoop Dogg opět v Praze, tentokrát však navíc s novým albem!

Legendární americký rapper Snoop Dogg se vrací do Prahy! Snoop Dogg, hiphopový král západního pobřeží Spojených států amerických, vydal na jaře svou novou desku Ego Trippin', ke které jede celosvětové turné, se zastávkou 8. září od 20.00 hodin v pražské Aréně HC Sparta Praha!

Známý rebel, vlastním jménem Cordozar Calvin Broadus Jr., je hvězdou nejen hiphopové a rapové hudby, ale také hercem, který účinkoval v mnoha celovečerních filmech a televizních pořadech. Snoop Dogg nastartoval svojí kariéru v roce 1993 vydáním debutového alba Doggystyle, kterého se prodalo více než jeden a půl milionů kopií. Od té doby se stal jednou z nejvýznamnějších postav hudební historie, což dokazuje i jeho osminásobná nominace na ceny Grammy.

V loňském roce předvedl Snoop Dogg v Praze naprosto exkluzivní a kvalitní show, kterou by si letos nikdo neměl nechat ujít! Zvláště poté, kdy Snoop na svém nejnovějším počinu ukázal, že jako muzikant je schopen opravdu všeho, ať už se jedná o funky retro zpěv a la 80. léta, nebo o country přesahy. Snoop Dogg je pán.

Koncert Snoop Dogga pořádají agentury WTF Entertainment a Depo Crew.

Předprodej v síti Ticketpro.

WTF E.

Tagy: Snoop Dogg, Aréna HC Sparta Praha, Ego Trippin', WTF, Depo Crew

Rubrika: Tipy, 20. června 2008, WTF EntertainmentKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama