METANCITY – nejen Hip hop

Hosté odjinud s novým videoklipem. Sleduj a čekej na stažení!

Ano, po klipu formace Ye-den a 1 jsme se konečně dočkali. Další videoklip ze severomarvské produkce je na světě. Postarali se o to Kos a Česki z kapely Hosté odjinud. Pro svůj klip si vybrali píseň Hej hombré (vytáhni drobné) z nového alba V.L.N.A., které vyšlo v únoru tohoto roku.

V písni na kytaru hostuje bohumínský hudebník Petrzy. Natáčení probíhalo od 11.00 hodin rána do 5.00 hodin rána následujícího dne v Ostravě. Natáčení se boužel neobešlo bez menších problému, ať už nevpuštěním do předem domluveného objektu staré Karoliny statikem, nebo neshodami s městskou policií.

Scénář a režii si vzal na svědomí Petr Babinec, kameru Martin Dedek, střih Luďek Wellart, asistenci u kamery a zvukovou stránku klipu Michal Gazdag, color grading Vlaďka Macurová, fotografie Eva Plutová a o produkci Lucie Rakovská. Oficiálně to zastřešuje jak jinak než label Repromanifest.

Finální produkt plus live z klubu Marley můžete shlédnout právě teď na Hosté odjinud Myspace nebo rovnou na Youtube. V brzké době si bude možno stáhnout ve dvou různých velikostech.

Hosté odjinud
Hosté odjinud Myspace

Tagy: Hej hombré (vytáhni drobné), Marley, Kos, Česki, Petr Babinec, Martin Dedek, V.L.N.A.

Rubrika: Tipy, 20. června 2008, RepromanifestKomentáře

16.25 - 23. června 2008

taaak sem se nato koukl po 4té  

a pořád nevím oco jde :). Nechcu tu moc kritizovat, ale aspon mi to není u zadku. klip je technicky zvládnutý a najdou se vněm dobré obrazy, ale mám problém stím že mi nesedí k hudbě. příde mi že samotný klip, a song jsou dvě uplně odlišné věci.


kos
19.25 - 23. června 2008

2:loknok.cz  

nazdarek, kritiku neres, ta je taky treba, alespon reagujes ;) holt to nebude klipik na jedno podivani, jak je vetsinou zvykem ;) asi je dost tezke vnimat oboji najednou, ale co se tyce toho, ze by muzika a video byly dve rozdilne veci, nemuzu souhlasit. Myslim ze to kluci zmakli perfektne. Uz ten song podle me neni vubec jednoduchy a klipik podle me odrazi presne to co v nem je. At uz tematicky nebo hloubkove.


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama