METANCITY – nejen Hip hop

Graffiti stuff online na www.queens.cz

United Colours Graffiti Jam představil nejkvalitnější díla havířovského legálu, sleduj fotky!

V sobotu 14. června se v rámci festivalu ParaInkubátor konal na oplocení letního kina a firmy Lukei v Havířově United Colours Graffiti Jam. Původně se měl odehrávat také na ploše tenisových kurtů na Šumbarku, avšak díky odhlášení pár writerů den před jamem se nakonec všichni vměstnali na ony dvě plochy u letního kina.

Jam byl letos vyjímečný především díky dotaci od města Havířov, díky které jsme mohli nakoupit podkladové barvy a spreje pro všechny writers. Těch nakonec malovalo 34 a přijeli k nám jak z blízké Ostravy, tak třeba z Olomouce, Třince, Zlína, Cieszyna i dalekých Katowic.

Čeho jsme se nejvíce obávali, bylo počasí, které dle předpovědi mělo překazit plány na pohodový jam. Jako zázrakem však nespadla ani kapička a během akce se spousty writers připeklo. Kolem páté hodiny odpolední jsme již mohli vidět většinu hotových děl a nutno podotknout, že kvalita pieců byla asi největší za pěti letou historii jamů v městě.

Obrovské díky patří městu za podporu akce a finanční dotaci a také dík všem, kteří dojeli zamalovat a uklidili si po sobě. Letos možná ještě jednou, jinak příští rok naviděnou v Havru.

Panoráma k vidění zde, tu, tady a samozřejmě také na této adrese.

Více fotek můžete skouknout na www.khomator.com nebo také na www.wayout.cz.

Tento článek má jen a pouze dokumentární charakter. V žádném případě se nejedná o propagaci trestného činu. Neznáme a ani nijak nejsme spojeni s tvůrci graffiti. Redakce

Tagy: United Colours Graffiti Jam, Havířov, Lukei, Letní kino, Parainkubátor

Rubrika: Graffiti, 19. června 2008, KhomathorKomentáře

10.12 - 21. června 2008

 

guill super…


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama