METANCITY – nejen Hip hop

Jamiroquai vystoupí v Krakově na oslavě léta, přehlídka plná barev!

Tak jako i v předchozích letech i v tomto měsíci se uskuteční v Krakově k příležitosti oslav léta přehlídka ohňostrojů Wianki 2008. Přirozeně bychom o této akci na našem webu neinformovali, kdyby nebyla obohacena o nějaké to hudební vystoupení. V Krakově v sobotu 21. června nevystoupí nikdo menší než britská acid jazzová legenda Jamiroquai, která si tak zopakuje svou poslední návštěvu před šesti lety.

Jamiroquai se zpěvákem jménem Jay Kay v hlavní roli během své patnáctileté působnosti stihli pokořit řadu rekordů a potěšit nemalé množství posluchačů po celém světě. V hitparádách jsou jako doma, na koncertech po různých kontinentech zrovna tak. Dvacet milionů prodaných nosičů, šest multiplatinových alb, pět cen MTV a Grammy a bezpočet vynikajících videoklipů, to všechno dělá z této kapely unikátní těleso, jež se zásadním způsobem vepsalo do historie funku a soulu.

Vedle informací na oficiálních stránkách krakovské události se zmínka o vystoupení nachází i na stránkách Jamiroquai. Vstupné na celou akci se neplatí, takže fanoušci, cosmic girls a space cowboys rozhodně nemusejí dlouho přemýšlet. V případě zájmu klikejte na tuto adresu pro další vědomosti

Wianki Krakow
Jamiroquai

Tagy: Jamiroquai, Krakow Wianki, Jay Kay, Cosmic Girl, Space Cowboy, acid jazz

Rubrika: Tipy, 16. června 2008, RavenakKomentáře

05.43 - 17. června 2008

Škoda,  

že se to dozvídám s tak krátkým předstihem, práce mi nedovolí. A zrovna když je tak přívětivá výše vstupného. :) Já se do toho Krakowa snad v životě nedostanu…


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama