METANCITY – nejen Hip hop

Navigators jako první česká kapela s klipem Happy na evropské MTV

Pokud jste v poslední době stihli vnímat ještě něco jiného, než sluneční paprsky a stále odhalenější slečny a chlapíky, jistě víte, že Navigators v režii European MTV výborný klip ke skladbě Happy. Tento videoklip bude nasazen od poloviny června 2008 po celé léto do pravidelné rotace jako první český letní hit na evropském MTV!

Navigators se tak stali jednou z mála českých skupin, kterou můžou pravidelně vidět televizní diváci po celé Evropě. Dále se Navigators představili živě v hudebním pořadu Noc s Andělem na ČT dne 24. května, ze kterého vznikly dva live promo video klipy.

Na všechny videoklipy včetně MTV videa ke skladbě Happy se můžete podívat na jejich myspace.

Tím ale Navigátoří novinky zdaleka nekončí. Kromě toho, že má kapela za sebou úspěšnou Billabong Tour, během které potvrdila, že hudba Navigators nezní skvěle jen na domácím sound systému, ale její živé podání pokaždé znamená nezapomenutelný audiovizuální zážitek, stihli pánové a dámy podpořit děti z dětských domovů na benefiční akci Out Of Home a naplnit letní koncertní kalendář.

Během prázdnin se objeví na letních hudebních festivalech jako např. Criemfields, Mighty Sounds, Sázavafest, Hip Hop Kemp, Semtex Culture, Rock For Church(ill) atd. Nastupující letní sezónu otevřou Navigators stylově ve velkém – na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech, kde v rámci otevíracího večírku zahrají ve věhlasném hotelu Pupp.

Navigators
Navigators Myspace

Tagy: Navigators, Happy, European MTV, Noc s Andělem

Rubrika: Tipy, 17. června 2008, MAFOKomentáře

17.42 - 17. června 2008

fuj  

komerce


fik
02.42 - 18. června 2008

for Urak  

komerce mozna, ale hodne dobra…


12.51 - 18. června 2008

fik  

samozrejme, to byl namet k zamysleni lidem kteri se ohaneji pojmy „underground“ „komerce“ „mtv rap“ atd…


12.11 - 21. června 2008

to URAK  

Jako komerci můžeš brát Madonnu, ale určitě ne Navigators…


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama