METANCITY – nejen Hip hop

MiretZ se singlem na Owntempo, Side9000 rozhodně nepolevuje a chystá další věci

Dubstep si zřejmě definitivně získal uznání i na české klubové scéně. Za tento fakt nemůžou fanoušci tohoto nabasovaného stylu vděčit nikomu jinému než člověku jménem Side9000. Ten také dodržel slovo, které dal v jednom z posledních rozhovorů, když se nechal slyšet, že jako další věc po zdarma EPčku Deserted Dubs Pt. 2 přijde tentokrát vlastní singl slovenského producenta MiretZe.

Singl Blue Light/Bomb the Drop vychází jako sedmý kousek ze Sideova vydavatelství Owntempo, přičemž k sehnání je stejně jako předcházející věci na stránkách Digital-Tunes.net. MiretZův singl dostal podtitul Low Bass Graffiti Soundtrack, co si pod tím přesně vybavit, to nevysvětlím než odkázáním na dříve uvedené stránky.

Pokud vás tvorba Side9000 a jeho spřízněných duší zajímá více, dovolím si jen ještě připomenout, že Side rozhodně nepolevuje. Momentálně podle všeho remixuje Modré hory a na léto chystá speciální kompilaci českých a slovenských více či méně známých dubstep producentů.

Pro další informací sledujte myspace.

MiretZ Myspace
Side9000 Myspace
DJ Side

Tagy: Owntempo, DJ Side, Side9000, Miretz, Blue Light, Bomb the Drop, dubstep

Rubrika: Tipy, 11. června 2008, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama