METANCITY – nejen Hip hop

Common, Shaggy, Wu-Tang, Looptroop a Arrested Development na jednom místě, navštiv Wrocław

Titulek neklame. Ku příležitosti fotbalového mistrovství Evropy, jež se uskuteční v roce 2012 v Polsku a na Ukrajině, vystoupí v rámci festivalu Wrocław 2012 hned několik zajímavých zámořských i tamních jmen z oblasti hip-hopu a reggae. Konání festivalu je přiřknut víkend 19. – 20. července 2008 na místě zvaném Pola Marsowe a potenciální návštěvníci se mohou těšit na opravdu lákavou podívanou.

Mezi hlavní hvězdy festivalu se počítají například Common, tedy pán rapper, který vydal tolik skvělých desek, že většina jeho kolegů mu může jen závidět. Dále to bude jamajský hitmaker Shaggy, jenž sice u nás vstoupil do povědomí se slušným zpožděním, ale do světa reggae se zapsal natolik, že nevidět jej se dá počítat za velkou chybu (zvlášť pokud jste zároveň i fanoušci fotbalu). Ze zámoří přijedou ještě Wu-Tang Clan, kteří zřejmě vystoupí v tomtéž složení jako v Česku, a sice v plné sestavě!, a v neposlední řadě Arrested Development, tedy jeden z nejlepších hiphopových bandů na světě v čele s uvědomělým Speechem.

Evropu na Wrocław 2012 bude zastupovat smetánka švédského rapu Looptroop Rockers, kteří se pyšní do nebes vynášenou deskou Good Things, z Německa dorazí reggae a dancehall band Culcha Candela a domácí barvy budou reprezentovat O.S.T.R., tedy šéf freestylu, a LDZ Orkiestra a k tomu NDK & Riddim Bandits.

Další informace, pokud ještě nějaké budou, očekávejte na našem webu. V případě vaší nedočkavosti navštivte oficiální myspace stránky festivalu (link) a vše, co vás zajímá, si zjistěte podle libosti.

Wrocław 2012 Festival Myspace

Tagy: Wrocław 2012 Festival, Common, Shaggy, Wu-Tang Clan, Arrested Development, O.S.T.R.

Rubrika: Tipy, 4. června 2008, RavenakKomentáře

Ema Ikona k nicku: Ema
19.48 - 4. června 2008

jeeee  

Common, Looptroop (na plakate maj chybu:)) a Culcha to je teda paradicka)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama