METANCITY – nejen Hip hop

Parainkubátor 2008? Gigantická zábava za dvě kila!

Jednou z největších událostí letošního roku na Ostravsku bude určitě netradiční propojení letitého hudebního festivalu Inkubátor a sportovních Paragames. Festivalová část letos navíc bude multižánrová a hudebně stylově velmi pestrá od hip-hopu až po metal. Zatrhněte si v kalendáři víkend 12. – 15. června, místo konání Havířov, nebo ještě lépe – zamiřte k předprodejním místům, protože vstupné je u Ticketstrea­mu ještě do 11. června jen za 250 korun!

A co za tyto směšné peníze všechno uvidíte? Celkem přes padesát umělců od filmařů přes divadla až po muziku. Muziky přitom bude jednoznačně nejvíce – hlavními hvězdami budou Chinaski, Dan Bárta a Illustratosféra na svém prvním koncertu v ostravském regionu od vydání nové desky Animage, Pražský výběr 2, Michal Hrůza a Kapela Hrůzy, Vypsaná fiXa, Horkáže slíže, Priessnitz, Niceland, Indy & Wich či Bow Wave. Toto všechno navíc bude doplněno třicítkou regionálních kapel, DJ's a MC's, jimž bude vyhrazen druhý stage. Na něm si příjdou na své především fandové hip-hopu a drum'n'bassu. Velkým zpestřením festivalu budé také například **United Colours Graffiti Jam, kde se představí padesát předních writers z Moravy a Polska. Kompletní kulturní program akce je na www.festivalinkubator.cz.

A proč se letos před název Inkubátor dostalo slovíčko para? Protože se pořadatelé rozhodli pomoci osobám se (zejména tělesným) postižením a nabídnout jim nejen levněji kulturní, ale i sportovní program. A tak se nedaleko místa konání festivalu budou konat paragames, na kterých se „paralympionici“ utkají na třicítce disciplín o pocty sportovní – více na www.paraco.cz. Návštěvníci festu ale mají tutéž možnost – nejen zapařit, oddechnout od všedního stresu, ale vyzkoušet něco hodně netradičního a seznámit se s tím, jak se žije postiženým v našich končinách… Když k tomu všemu připočtete další bonusy – třeba stanové městečko za tři pětky na osobu na víkend a ještě se snídaní v ceně, je zřejmě rozhodnuto! Nejpozději v pátek 13. června se uvidíme v Havířově na akci Parainkubátor.

Parainkubator

Tagy: Parainkubátor, Hip Hop Stage, Bow Wave, Indy & Wich, Dan Bárta, Khomator, SI

Rubrika: Tipy, 28. května 2008, KhomathorKomentáře

11.59 - 29. května 2008

parada  

Stanove mestecko a snidane…to bych si nechal libit :-P


12.51 - 30. května 2008

koti  

stavis stan a doneseš mi snidani :D


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama