METANCITY – nejen Hip hop

Nironic ve Stodole, závody ve skateparku a soutěž o vstupy na Metancity

Sobotní párty s Nironicem ve Stodole se nezadržitelně blíží. Pro ty, kteří by chtěli ušetřit za vstupné, nemají štěstí v lásce, za to ve hře jim to sype, pro ty je připravena dnešní soutěž.

Lístek na Nironica vyhraje ten z vás, kdo nám do pátku 20.00 hodin napíše mail s nejvtipnější odpovědí na otázku: Jak by se měla jmenovat druhá deska Nironica, která má vyjít na konci prázdnin? Nezapomeňte také napsat odůvodnění, proč jste vybrali zrovna tento název. Své příspěvky zasílejte na email silezjaunja@email.cz a do předmětu napište NI Metan. Přejeme hodně zdaru.

Na večerní párty, kde s Nironicem vystoupí i energický bavič, rapper a showman Che, NIe hypeman, zahraje dále DJ Rawal a DJ Lowa a mimo to proběhne tombola o hodnotné věcné ceny. Ceny do tomboly poskytly společnosti Meatfly a Friky Triky, které zároveň zaštítily havířovskou část seriálu Meatfly Rookie Tour.

Jedná se o závod, do kterého se přímo na místě mohou přihlásit závodníci do 18 let. Startovné je 50 Kč a platí se přímo na místě. Vítěz se zúčastní velkého finále v Brně, kde na něj čekají lákavé ceny. Závodníci, kteří se zůčastní mají navíc vstup na večerní párty s Nironicem zdarma. Podmínka vstupu do klubu: 16 let.

V sobotu bude v Havířově rušno, buď u toho.

Nironic
Stodola

Tagy: Stodola, Nironic, Meatfly Rookie Tour, Havířo

Rubrika: Články, 22. května 2008, KhomathorKomentáře

13.23 - 23. května 2008

sutaz  

snad to vyhraju :-P


20.24 - 23. května 2008

výherci  

tááák, přišlo toho dost. Ten kdo splnil všechny podmínky, poslal včas a měl nejoriginálnější příspěvek byl Honza Kotlar alias Kothell:

Název desky: „Whythefuckami­doingdoormanin­thisfuckinstu­diohereinczechre­publicanddontco­mebackhometobron­x?“

Proč tento název?: myslim ze to vystihuje vsecko :)

gratulejšan:))))


09.04 - 24. května 2008

diiiiiiiiiiii­iiiiiiik  

nikdy v zivote jsem takle nic nevyhral, max 20 kc na los co stal 20 kc :-)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama