METANCITY – nejen Hip hop

Semtex Culture Fest vs. Metan Hip Hop Fest

Přináším čerstvé fota ze včerejška. Vzhledem k pracovním povinnostem se rozhodně nejedná o ucelený report z mejdanu, fotila jsem spíš kámoše a hodně fiti. Některé věci mě skrze balení stánku minuly (koncert NV :((), ale pak jsem vychutnala Jehsta, nepochopila našlapanou show juniora DJe IQ (maximum hardkor), bleskem nasedla do auta a hurá na ty WWO Do Ostravy.. Kupodivu jsem po cestě neusla, nepřejela ježka ani zajíce, a na MetanFestu jsem stihla díky lineup posunu ještě kousek ZW Cirkusu, pak DFT a pak – konečně, kolem druhé ranní – WWO. Sportovní hala Tatran, prostor, který by pojal no problem tisíc a možná víc posluchačů, byl prakticky prázdný… Naštěstí aspoň všichni přítomní (max 250 lidí) vytvořili kompaktní kotel pod i na podiu, který mával, hulákal a zpíval společně s WWO celkem solidní část koncertu. Sokol, Jedker a DJ Desczustrugi jsou vzhledem k popularitě WWO a vůbec celého ZIP Skladu v Polandu asi zvyklí na trochu jiné podmínky jak backstage, tak množství publika, ale po koncertě si pochvalovali podiový zvuk a byli hodně příjemně překvapeni z atmosféry. Koncert ohodnotili jako zatím nejlepší, co v Čechách dávali. Myslím, že ne na dlouho, protože v srpnu na Kempu, kam se pánové fakt těší, bude dav mnohonásobně mohutnější,a kdo má rád polský rep – pemprsky ssebou :) Mno a mi je jasné jediné – Cannabis, Whisky, Ananas – ačkoli já osobně konzumuji pouze ten ananas, budu mít v hlavě ještě dlouho.

Pár mých fotek – iqueens.cz http://www.iqueens.cz/index.php?…

Fotky z Metanfestu samozřejmě tady na www.metancity.com (až se Ady vzbudí, strpení :), fotky ze Semtexu na www. bbarak.cz.

Tagy:

Rubrika: Reporty a fotky, 27. června 2004, SimeKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama