METANCITY – nejen Hip hop

Graffiti stuff online na www.queens.cz

United Colours: Největší havířovský graffiti jam součástí festivalu Parainkubátor

Přináším první info o chystaném mega projektu – multižánrovém festivalu Parainkubátor, který proběhne ve dnech 13. – 15. června v areálu letního kina v Havířově. O celém festivalu a kapelách si povíme za pár dní, dnes se chci zmínit o největším graffjamu v historii Havířova, který bude součástí festivalu.

Jam s názvem United Colours proběhne v sobotu 14. června, a to hned na třech místech! Jako již tradičně na oplocení letního kina, dále pak na oplocení firmy Lukei na Nábřeží (cca 50m od letního kina) a nově také na tréninkové zdi v areálu tenisových kurtů za krytým bazénem v Havířově-Šumbarku 3. Celý jam podporuje statutární město Havířov, jež ho také finančně dotuje. Proto se writers mohou těšit na desítky canů zdarma.

Proč zrovna United Colours? Do Havířova totiž dojede spousty krutých writers z Polska, k vidění budou opravdu unikátní styly, a to nejen od Poláků, ale také od těch nejlepších z celé Moravy. Valná většina lidí má již své místo rezervováno. Chceme, ať je kvalita prací co největší, proto jsme writers sami oslovili. Pár volných míst ale stále je. Pokud si tedy myslíš, že máš co předvést, ozvi se na mail khomathor@seznam.cz a domluvíme se. U hlavní stěny, jíž bude oplocení firmy Lukei, čekejte také live sety DJ's. Studené čepované pivko v areálu kina. Už doufejme jen v dobré počasí.

Bližší informace o celém multižánrovém festivalu Parainkubátor přineseme brzy. Zatím se můžete podívat na čerstvě rozjetý web festivalu (link), kde najdete informace a první jména. Brzy přibude časový line-up a další podrobnosti. Už dnes mohu prozradit, že vyznavači hip-hopu si příjdou stopro na své. Zůstaňte nalazeni. ;)

Plakát, který dal dohromady olomoucký Akter a jehož práce můžete znát například z plakátu pro hip-hop parties ve Stodole, je v plné velikosti na shlédnutí a stažení zde.

Festival Inkubator

Tento článek má jen a pouze dokumentární charakter. V žádném případě se nejedná o propagaci trestného činu. Neznáme a ani nijak nejsme spojeni s tvůrci graffiti. Redakce

Tagy: Festival inkubátor, Parainkubátor, Khomator, United Colours graffiti jam, Letní kino, Lukei

Rubrika: Graffiti, 20. května 2008, CoomaKomentáře

17.00 - 20. května 2008

:)  

Urcite pujdu kouknout…


18.45 - 4. června 2008

zase legal,,,,  

kua furt dokolecka legal,legal,le­gal…co treba fresh bomb?????


18.19 - 5. června 2008

to:hurleyone  

Mě to taky nebaví,ale podivej se na to z druhe strany… co tu ma davat?Vzdyt se tu skoro neburi kdyz pominu lidi jako bws a tsu tak je to tu mrtve… par aktivnich lidi z nove generace a to je vsechno…Ty tu asi davat nebude.

A jestli te napadne napsat „tak s tim neco delej“ tak delam,ale je nas malo…a jeste neni ani takova kvalita… hawk. .)


07.52 - 7. června 2008

 

Aspoň se maj mladí na co dívat ne?


19.34 - 9. června 2008

to atwow  

ale dela se,jen to asi neni nijak widet no:-(aleja beru ze ke graffitypatri i ten legal,ale graffity jako takowe wychazeji ze streetu..a o bws a tsu mi ani nemluw…stegowali nam sidlak a wypada to naprosto hrozne…ja taky maluju,ale jak negdo na koplet nowy barak po rekonstrukci udela tri ubohe pismenka TSU,ktere wypadaji naprosto uboze,tak at se pak nediwi ze lidi nemaji gafiity rady.,…ja taky maluju a uz celkem dlouho,ale tohleto se mi fakt hnusi…at si cmaraji po swych barakach,ale ostatni at nhewchajin na pokoji chuji


22.48 - 9. června 2008

:)  

Hurley napis mi na Plastic.man@email.cz


11.53 - 10. června 2008

ATW  

uz se stalo:-))


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama