METANCITY – nejen Hip hop

Bike Game Battle dnes na Stodolní, after-party v Marley

Dnes v sobotu 17. května se na Stodolní ulici v Ostravě uskuteční zcela ojedinělá biková show s těmi nejlepšími českými jezdci. Celá akce odstartuje ve 14.00 hodin závodem dvojic v kategoriích BMX a MTB. Pro jezdce je připraven mobilní park. Hlavní cena v podobě 10 000 Kč, DJ's i piknik stůl, který je přichystán pro Street Best Trick.

Po skončení závodu se rozjede after-party v klubu Marley pod taktovkou kapely Status Presents, dále videoprojekce a v neposlední řadě křest nového časopisu Go!. Vstup je zcela zdarma. Více info pod plakátem.

Podrobnější info o závodech:

Prezentace:

Přihlásit se do závodu bude možno na místě v den konání od 12.00 do 14.00 hodin. Pro kategorii BMX je počet startujících omezen na 48 jezdců (24 dvojic), pro kategorii MTB je to 24 jezdců (12 dvojic).

Game Rules:

Pravidla závodu zná jistě každý jezdec ze svého lokálního parku. Jde o battle dvojic. První z dvojice přeskakuje funbox a hraje trick, druhý musí tento trick zopakovat. Pokud k zopakování nedojde, ztrácí jedno písmenko z celkových tří (BMX nebo MTB). Tento poté začíná s vlastním trikem. Jezdec, který jako první ztratí všechna tři písmena, vypadává.

Game Place:

Místo konání se nachází v centru Ostravy na Stodolní ulici nedaleko tramvajové zastávky Stodolní. Příjezd od hlavního nádraží tramvají č. 2, 8, 1. Příjezd od nádraží Svinov tramvají č. 8 a 4. MOžnost parkování v bezprostřední blízkosti parku.

Ubytování:

Možnost ubytování v Ubytovně pod mostem, která se nachází u Frýdlantských mostů v centru Ostravy, nebo Hotel Brioni, který je přímo na Stodolní ulici.

Pořadatel si v případě velkého zájmu přihlášených jezdců vyhrazuje právo na výběr jedzců na startovní listině.

Tagy: Bike Game Battle

Rubrika: Články, 17. května 2008, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama