METANCITY – nejen Hip hop

Meatfly Rookie Tour 2008: Moravské skateové závody startují v Havířově!

Série čtyř závodů po moravských městech je otevřená pro všechny jezdce, kteří mají maximálně 18 let a mají chuť se zlepšovat. Nebudete díky Rookie Tour o několik tisícikorun bohatší, ale dostanete šanci posunout se vpřed ve svém ježdění. Tři nejlepší z každé zastávky budou mít proplacené cestovné, startovné a stravné pro příští zastávku tour. Celkový vítěz zároveň dostane možnost vycestovat s Meatfly Teamem do vybrané evropské destinace, kde se bude ůčastnit photo a videoshootingu. Zároveň je ve hře spousta cen od firmy Meatfly, které budou připraveny pro každou zastávku.

Systém závodu a pravidla

Registrace probíhá v den závodu přímo ve skateparcích. Vždy od 10.00 hodin do 11.00 hodin, kdy každý ůčastník, pokaď nemá prohlášení zákonného zástupce, že se závodu ůčastní na vlastní nebezpečí, bude muset používat přilbu a ochranné pomůcky. Formulář je k dispozici zde nebo je k vyzvednutí přímo ve skateshopu, který zastávku spolupořádá (Havířov – Friky-Triky, Vsetín – Foshna Boardshop, Svitavy – Subform, Brno – Subform).

Startovné se platí na místě a činí 50 Kč, kdy jezdci, kteří se nezúčastní ani jedné své jízdy a budou předem informovat organizátory o své neůčasti, bude vráceno.

Vždy do 12.00 hodin bude probíhat trénink pro všechny jezdce, kteří budou mít registrační pásku a poté propukne samotný závod. Ten bude sestaven z kvalifikace, semifinále a finále. Vždy po dvou jízdách. Finalisti pojedou jam rozdělený na pět a pět jezdců.

Po skončení závodu bude následovat Best Trick Contest na určené překážce. Vítěz vyhraje skate komplet Meatfly.

V případě nepřízně počasí na jednotlivých zastávkách se bude závod přesouvat na neděli, tedy následující den. Informace budou k dispozici na místech konání.

Finále

Finálový závod v Brně bude probíhat obdobně jako každá zastávka, ovšem s tím, že první tři z každé zastávky budou automaticky postupovat do semifinále finálového závodu, kde se k těmto devíti jezdcům připojí zbytek postupujících. Poté se sečte bodové ohodnocení z každé zastávky a vyhlásí se celkový vítěz.

Afterparty

Na zastávkách bude připravena afterpárty, kde vystoupí DJ Vencza, DJ Burchak a MC Khomator. Info přímo na místě.

Termíny

Havířov – 24. května 2008
Vsetín – 31. května 2008
Svitavy – 21. června 2008
Brno – 28. června 2008

Tagy: Meatfly Rookie Tour 2008, Khomator, Meatfly, Brno, Havířov, Vsetín, Svitavy, Best Trick Contest

Rubrika: Články, 11. května 2008, MilionerKomentáře

14.28 - 12. května 2008

lec du dis  

a pak nironic ?


18.04 - 12. května 2008

 

přesně


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama