METANCITY – nejen Hip hop

Questablist dvojka zahraje v opavské Mrkvi, vypomůžou jim moderátoři Hip Hop Factory

Ačkoli se v souvislosti s brněnským, nebo vlastně celorepublikovým DJingem mluví převážně o jejich kolezích Illuzionists, vypadá to, že hvězdní Questablists, kteří se v čele s DJ Fivem řadí mezi rozhodně nejlepší DJ's, jenž Česko vyprodukovalo, také ještě chtějí a mají co říct, nebo teda zahrát. Přesvědčit se o tom můžete o nejbližším pátku 16. května v opavském klubu Mrkev, kde proběhne pod hlavičkou Hip Hop Factory Live ta skutečně pravá Turntablist Night.

Questablists, několikanásobní šampioni česko-slovenského ITF a dvakrát po sobě třetí na ITF Eastern Hemisphere, si během své existence prošli řadou obměn v sestavě, a jak to s nimi vypadá dnes, to se můžeme jen dohadovat. V každém případě od jména, jež svou účastí obohatilo i takové počiny jako Three Stars EP Jižních Pijonýrů nebo naposledy Cutalogue DJe Opii, můžete v Opavě čekat přítomnost dvojice zakladatelů této DJské crew.

Společně s DJ's Kikou a Českim z pořadu Hip Hop Factory na rádiu Helax a jejich partnerem na mikrofonu G-Moneym můžete čekat jak DJe Mehdiho, který zřejmě – určitě alespoň pro tuto noc – opustil svou myšlenku dát DJingu adié, tak DJe Fivea, dnes především člena kapely Moniky Načevy. Že DJ Five ze svého umu nic nezapomněl, ale naopak se stále zlepšuje, o tom se severní Morava mohla přesvědčit na loňském Majálesu, kde si vystřihl vlastní set. Jestli tomu tak bude i v Opavě, o tom podle mě není třeba moc pochybovat.

Questablist
Questablist Myspace

Tagy: Questablist Crew, Questablists, DJ Five, DJ Mehdi, Mrkev, Kika, Česki, G-Money, Hip Hop Factory Live

Rubrika: Články, 11. května 2008, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama