METANCITY – nejen Hip hop

YoungBloodz za 49 Kč, Sunz of Man za 49 Kč, OutKast za 99 Kč, sny? Ne, Levné knihy

Rozhodl jsem se ze své dobré povahy udělat zdarma reklamu kolosu Levné knihy. Nejsem si tedy jistý, jakými obraty se tato společnost vyznačuje, jisté však je, že jejich pobočky naleznete v každém větším českém městě a zakoupit tam opravdu ne špatné věci za opravdu velmi dobrou cenu. Levné knihy kdysi nabízely zajímavé vinyly, dnes už se orientují spíše na cédéčka… a samozřejmě na knihy. O těch ale až příště. Včerejšího dne jsem zavítal do brněnských Knih na Masarykově ulici a byl jsem opravdu překvapen, co všechno si odtamtud člověk mohl za pár korun odnést.

Zapomeňte na pochybné kolekce všech možných i nemožných hitů ještě pochybnější kvality. Brno nabízí hned několik stále zajímavých, někdy dokonce aktuálních titulů. Jamie Foxx, M.I.M.S., YoungBloodz, FunkMaster Flex, Boyz II Men, Sunz of Man, Chelo a další a další. Pakliže vás něco z toho zajímá, doporučuju zavítat co nejdříve to půjde. Cédéčka za padesát korun se neshánějí jen tak lehce. Z některých titulů už zbývaly opravdu poslední kusy.

Nevím, jaká panuje situace v jiných městech. V každém případě i na internetu lze nalézt pár zajímavých kousků za ještě zajímavější ceny. Co jsem tak naposledy projížděl, napadá mě třeba poslední album od OutKast Idlewild za 99 Kč nebo Another Intensity od Gentlemana za 69 Kč. A pro naprosté fajnšmekry se nabízí debut Jakuba Mohameda Ali Alimania za hezkých 39 Kč. To už jen za tu legraci stojí.

Poslední dobou vůbec nacházím v Levných knihách pozoruhodně dobré věci. Kdysi do diskuse jsem psal o jazzmanu GordonDexte­rovi, k zakoupení mají ale i třeba několik řadovek Candy Dulfer a dalších. Jaké jsou vaše zkušenosti? Co nejpoutavějšího jste si z Knih odnesli? A pro co se tam stavíte teď? To všechno by mohlo být probráno v diskusi, takže se neostýchejte.

http://www.levneknihy.cz

Tagy: Levné knihy, YoungBloodz, Chelo, Boyz II Men, Sunz of Man, Chelo, M.I.M.S., Candy Dulfer, Jamie Foxx

Rubrika: Tipy, 10. května 2008, RavenakKomentáře

10.01 - 10. května 2008

 

Já tam včera našel holku v tygrovaných elasťákách;)


10.23 - 10. května 2008

 

já si odnesl krom tradičních vánočních dárků pro jiné, hlavně knihu ,,metro,, ve které jsou popsány, rozkresleny, nafoceny a historicky popsány všechny koridory metra na světě – nebo alespoň většina. Publikace, která stojí např. v Graffneck shopu kolem 500,– tady bya za 49,– jap jap. Jinak jsem měl včera dobrý šok, když jsem navštívil Olomoucke knihkupectví Bohemia, kde se na mě usmíval regál s asi dvaceti publikacemi o graffiti a street artu. Knihy, které mnohdy neseženete ani v graff shopech tady ležely pěkně zafóliované. Někdy se vyplatí podívat se i jinam než do šopinparku:)


Ady Ikona k nicku: Ady
12.15 - 10. května 2008

yeah  

Jo jo taky mam z Levnych knih par CDs do 99 Kč/kus. No a kdyz se ted u Queensu v Mar. Horach rusi videopujcovna, tak mam i par CDs za 50 Kč/kus + několik DVD za kilo/kus.

Kupuj original styl :)


12.56 - 10. května 2008

Naposledy…  

Kool and the Gang za 49 Kč. A přibral jsem i knížku „Dost bylo kokotů“, která se (podle prologu) zabývá většinovou částí populace ;) Řekl jsem si – devatenáct korun? Beru :))


19.17 - 12. května 2008

 

4CD kompilace Best of Motorcity aka nejvetsi pecky z Motownu za skvelych 200 korun. nebo album od discko/funk 70s bandu The Real Thing za 29:) ceny sou opravdu smesne


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama