METANCITY – nejen Hip hop

MC Akil z Jurassic 5 ve Stounu už tento pátek, zasoutěž si o čtyři volné vstupy!

Do frýdeckomísteckého klubu Stoun přijede v rámci svého turné v pátek 2. května jeden z nejvýraznějších MC's Jurské pětky, pan Akil, který odehraje svůj koncert plný všemi zásadními hity J5 společně s DJ Mwalkem. Jurassic 5 byla jedna z nejzajímavějších kapel, které západoamerický rap poznal. Tahle fakt znáte.

To, co ale ještě nevíte, je fakt, že čtyři lidi se díky kontaktům našeho webu s pořadateli podívají na Akilův koncert zcela zdarma. Všechno, co musíte udělat, je odpovědět na následující otázku. Ptáme se, ze kterého města Akilova kapela pochází, tedy přesněji ve kterém městě vznikli J5.

Své odpovědi posílejte do čtvrtečního poledne na adresu soutez@metancity.com. Nezapomeňte připsat vaše celé jméno a kontrolujte pro jistotu diskusi k tomuto článku. Ještě ve čtvrtek večer správné odpovědi slosujeme a výherce uveřejíme.

V pátek.

Stoun

Tagy: Akil the MC, Jurassic 5, Stoun, soutěž

Rubrika: Články, 29. dubna 2008, RavenakKomentáře

20.20 - 1. května 2008

 

J5 vznikli v LA. Na koncert zdarma jdou a info na mejl dostali: Radek Macák, Petra Metličková, Roman Bojczuk a Jan Osika.


21.07 - 1. května 2008

 

já chci taky:))


21.46 - 1. května 2008

 

pfff zas nic :( … kolik bylo spravnych odpovedi?jestli byla nejaka sance ;-)


01.38 - 2. května 2008

onyd  

celkem dost překvapivě, btw. jestli máš tarif Bav se, jdeš zdarma? to víš?


12.06 - 2. května 2008

 

uz jsem o tom premyslel ze prejdu na tarif „bav se“ prozatim ho nemam no :(…protoze ja chudy student kazda koruna dobra :D


21.02 - 2. května 2008

 

No,ja jsem pry psala na soutez,ale ani o tom nevim,to jsou ale dneska lidi, pisou za jine:-) Stejnak jsem ani nevyhrala, no skoda:)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama