METANCITY – nejen Hip hop

United Flavour a Tina, dvojkoncert v pražské Lucerně, na který soutěžíme o dva vstupy!

United Flavour se po vyprodaném prosincovém koncertu vrací do pražského Lucerna Music baru, aby představili svou jarní show! Společně s nimi navíc vystoupí Tina, jedna z nejtalentova­nějších slovenských zpěvaček, která si své úspěšné pražské entré dala na stejném pódiu přesně před rokem a od té doby jí můžete slyšet téměř z každého rádia.

Jelikož muzika Tiny a United Flavour má příbuzné kořeny a všichni zmínění hudebníci k sobě mají velké sympatie, vznikla loni společná písnička Cool Vibes, která se objevila na debutovém albu United Flavour Unity. Logickým a velmi vítaným pokračováním jejich spolupráce je proto společné vystoupení, které můžete premiérově slyšet právě na tomto dvojkoncertu – ve čtvrtek 24. dubna.

United Flavour tam poprvé představí vedle vlastní tvorby i samostatný set s Tinou a bez pochyb i několik dalších překvapení…

Pokud byste měli zájem, připravili jsme společně s pořadateli soutěž o dva volné vstupy. Vzhledem k tomu, že se koncert uskuteční již za pár dní, bude se jednat o velmi rychlou soutěž. Do zítřejší půlnoci nám prosím napište na mail soutez@metancity.com, jak se jmenuje mezinárodní hudební soutěž, které se UF aktuálně účastní, ve kterém městě se tato soutěž odehrává a na kdy je naplánováno její finále.

Správné odpovědi budou zveřejněny v této diskusi. Výherci samozřejmě obdrží email. Více informací naleznete na UF.com.

Tagy: United Flavour, Tina, Lucerna Music Bar, Cool Vibes, Chillin', Unity

Rubrika: Články, 21. dubna 2008, RavenakKomentáře

12.50 - 23. dubna 2008

 

Výherci – Silvie Unčovská a Dominik Matušínský – dostali email.


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama