METANCITY – nejen Hip hop

DJ Illegal a The Returners spolupracují s americkou špičkou a koncem dubna vystoupí v Polsku

Dva zajímavé koncerty se odehrají nedaleko za hranicemi. Do polských měst Cieszyn a Wadowice přijede ve dnech 25. a 26. dubna legenda německého hip-hopu, člen producetského teamu Snowgoons – DJ Illegal, aby vystoupil společně s tamními kolegy The Returners. Fanoušci slezského rapu nebudou zklamáni ani supportem v podobě Hirs Składu a Uwertury.

Illegal je německý DJ, manažer i bboy, ale také producent z německé party Snowgoons, se kterou pravě nahrál album German Lugers. Na této desce se mimo jiných nacházejí i tak zvuční hosté, jakými Sean P, O.C., Edo G., Living Legends, Rasco, Chief Kamachi, Last Emperor, Craig G., Afu-Ra bezesporu jsou. Album vydal americký label Babygrande Records, kde dále vyšel i poslední počin Sa-Ra Creative Partners.

Název The Returners v sobě ukrývá DJsko-producentský duet, jehož členy jsou DJ Chwial z Torunia a Little z Włocławka. Jejich beaty i skreče brzy naleznete na deskách a mixtapech umělců jako například Doujah Raze, Bekay, Snowgoons, Sev Statik, Mic Stylz a Seven. Zvuk The Returners se podobá klasickým newyorským produkcím z devadesátých let minulého století, jenž navazuje na soul a funk, ovšem má i své vlastní charakteristiky.

Vstupné na jednotlivé akce činí 100 Kč. Pořadatelé doporučují využít možnosti předprodeje, protože v oběhu je pouze omezený počet lístků. Vstupenky jsou k dostaní v skateshopu Chrom (Cieszyn, ul. Głęboka 20).

Partneři

Obchod Andegrand
Chrom Skateshop, Cieszyn, ul. Głęboka 20
Hotel 500
Počítačový obchod Triton
Pizzeria La Nostra, Cieszyn, ul. Głęboka 20
Sixty Nine 69

DJ Illegal
The Returners

Tagy: Cieszyn, Wadowice, Chrom, DJ Illegal, The Returners, U.W.E.R.T.U.R.A., Hirs Skład, Snowgoons

Rubrika: Tipy, 18. dubna 2008, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama