METANCITY – nejen Hip hop

United Flavour reprezentují ČR ve finále International Live Award a mají zbrusu nový klip Le petit

United Flavour úspěšně absolvovali čtvrtfinálové i semifinálové kolo International Live Award a přivezli si tak z Vídně postup do finále. Závěrečné klání se bude konat 1. května ve vídeňském Prateru a spolu s United Flavour se v něm představí osm rakouských kapel a jedno slovenské seskupení.

Ve třech semifinálových kolech, které probíhaly ve dnech 21. – 23. března ve vídeňském klubu Planet, se ucházelo o přízeň poroty a diváků celkem třicet skupin z Rakouska, Slovenska, Maďarska, Slovinska, Itálie a Česka. Kapely se snažily v pětadvaceti­minutových blocích předvést své nejlepší výkony a přesvědčit tak porotu a diváky o svých kvalitách.

United Flavour nastoupili na pódium těsně před 19. hodinou a jejich latino míchané s reggae a ska bylo i tentokráte osvěžujícím koktejlem pro všechny přítomné. Flavour dostali od odborné poroty nejvyšší počet bodů, postoupili do finále z třetího místa a dokázali znovu, že jejich energická hudba funguje i na mezinárodní scéně.

Pojeďte s kapelou na finále

Stejně jako v předchozích kolech, i na finále vypravují United Flavour speciální autobus. Za 350 Kč se mohou zájemci vypravit na openair akci do Prateru a podpořit tak United Flavour svým hlasem přímo na místě. Úspěch či neúspěch ve finále se odvíjí také na čase, ve kterém skupina vystoupí. Čím později kapela hraje, tím více lidí jí může vidět a případně i dát hlas. Pro finále se čas vystoupení bude určovat na základě emailového hlasování. Chcete-li podpořit United Flavour ve finále ILA, pošlete do 25. dubna email na adresu ben@planet.tt a do předmětu emailu (subject) napište: My vote for UNITED FLAVOUR.

Nový videoklip z alba Unity

V sobotu 12. dubna měl televizní premiéru druhý videoklip United Flavour z alba Unity – Le petit. Realizaci tohoto výtvarně zajímavého klipu svěřila kapela španělské animátorce Patricii Ortiz. Ta je autorkou scénáře, veškerých loutek, kulis a animací a celý klip také sama režírovala a produkovala. První „retro“ videoklip My Way tak následuje další originálně zpracovaný snímek. Píseň Le petit vypráví příběh o životní cestě mladého umělce, který si hledá svou vlastní cestu a snaží se čelit nástrahám světa a neporozumění okolí. Videoklip si můžete prohlédnout ve videosekci na www.unitedflavour.com anebo na serveru youtube.

United Flavour a Tina 24. dubna v Praze

A v neposlední řadě bychom vás rádi pozvali na blížící se pražský koncert, který proběhne ve čtvrtek 24. dubna v Lucerna Music baru. Kapela si pro vás připravuje nejedno překvapení a vedle vlastních písniček s ní připravuje exkluzivní set i Tina, slovenská hvězda R&B, která se po roce vrací do Prahy se svým hitovým albem Chillin'. Lístky jsou ve všech obvyklých předprodejích, bez poplatku na pokladně Lucerna Music Baru.

United Flavour

Tagy: United Flavour, International Live Award, Le Petit, Tina, Lucerna Music Bar, Patricia Ortiz

Rubrika: Tipy, 15. dubna 2008, LomeshKomentáře

10.25 - 16. dubna 2008

koukal jsem n klip  

ale vůbec jsem nepochopil, o čem je ta písnička .. nějako po ránu jsem asi zpomalen, nebo mám zcela nedostačující jazykové znalosti !


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama