METANCITY – nejen Hip hop

Rio de Riviera nezapomněl ani letos na hiphopovou stage, vystoupí domácí i zahraniční!

Letos už třetí ročník brněnského festivalu Rio de Riviera se bude konat 23. a 24. května. Vedle hlavního stage, kde vystoupí britské hvězdy devadesátých let Freak Power spolu s Monkey Business a dalšími, a vedle elektro stage se ani tento otvírák festivalové sezóny nezřekl hiphopového stage.

Jako v loňském roce ponese jméno Nugget Hip Hop Stage a budou na něm k vidění a poslechu kvalitní české a zahraniční artists. Jména jako DJ Beware (Hong Kong), Kontrafakt, Pio Squad, IdeaFatte, Emdee & Tuco (UK), Illuzionists feat. Jay Diesel, DJ Aka feat. Sean John (USA) a další jsou zárukou velice kvalitního line upu.

Pio Squad zde poprvé naživo předvedou své nové album Interview, které vychází začátkem května, a zároveň ho i pokřtí. Stejně tak IdeaFatte také předvedou svou novou desku Mezitím. A jako třešnička na dortu bude údajně headliner z USA, jehož jméno pořadatelé zatím tají. Slibují ale, že bude zveřejněno v nejbližších dnech.

Zatím stahuj na www.rioderiviera.cz první set, který má na svědomí DJ Aka. Namíchal ho speciálně pro Rio de Riviera coby ochutnávku toho, co si pro vás společně se Seanem Johnem chystají.

Rio De Riviera

Tagy: Hip Hop Nugget Stage, Rio de Riviera, Freak Power, Monkey Business, Emdee, Kontrafakt, Pio Squad, IdeaFatte

Rubrika: Tipy, 11. dubna 2008, Rio De RivieraKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama