METANCITY – nejen Hip hop

Break Bones Crew žádají o pomoc, chceš se podílet na dobré věci?

Bezkonkurenčně nejlepší bboy crew na celé Moravě se jmenuje BreakBones Crew a je z Karviné. Kluci jsou zapálení pro breakdance jako málokdo. Jezdí, vyhrávají soutěže, umisťují se na předních příčkách jak v českých, tak na slovenských battlech. V současnosti rozjíždějí projekt Garáž, se kterým se na vás, čtenáře, obracejí s žádostí o pomoc. Čtěte přiloženou tiskovku…

Tisková zpráva:

Tančíme rádi, tančíme pořád, kdykoliv slyšíme hudbu, kdekoliv máme prostor a kdykoliv máme čas! A právě proto vznikla myšlenka tohoto projektu s názvem Garáž. Vybudovat si svůj vlastní taneční prostor, který nám umožní se realizovat. Jelikož ne všichni mohou chodit na všechny tréninky, ať už kvůli práce, nebo školy, nebo jiným povinnostem, vznikla potřeba trénovat v časech, kdy je KSVČ Juventus Karviná (doposud jediný prostor kde můžeme trénovat) uzavřen. Například víkendy jsou velmi problematické a o prázdninách je to naprosté utrpení, jelikož je v těchto dobách Juventus buď zcela uzavřen, nebo je jeho provoz omezen na dopolední hodiny.

Podařilo se nám najít prostor o velikosti bezmála 44 m2, který máme nyní v nájmu. Jde o Dvojgaráž, jež se nachází v Karviné 6. Ovšem aby se zde dalo tancovat, bude stát ještě nějaký ten peníz a spoustu sil. Budeme rádi když nás jakkoliv podpoříte, už teď můžu prozradit, že pro všechny, kteří nás podpoří chystáme malou kolaudační párty, na níž nebude chybět taneční show Break Bones Crew, hudba, pití, malovačka.

Kdo nás chce podpořit, tak může buď finančně, nebo materiálně. Dotazy rádi zodpovíme na email@breakbones.com.

Potřebujem tyto věci:

Mirelon – pěna používaná pod plovoucí podlahy
Plovoucí podlaha 30–35m2 – neboli laminátová podlaha
Dřevo – jakékoliv latě, hranoly ap…
Polystyrén a jiné izolační materiály
Zářivkové konzoly – nejlépe na jednu zářivku (většinou bývají po dvou)
UV zářivky
Sedací nábytek – tzn. sedačky, křesla, bobky ap…
Mobilní topení na propan butan
Barvy ve spreji – jakékoliv
Zrcadla – ovšem velkého formátu
Prodlužovací kabely

Toto vše potřebujeme. Pokud vám něco z toho leží ve sklepě a máte pocit, že u nás to bude užitečnější, nebo nám nabídnete dobrou cenu, budeme vám vděčni.

Foky z garáže najdete zde.
Více o BreakBones se dozvíte tady.

Tagy: Break Bones Crew, Garáž

Rubrika: Články, 9. dubna 2008, KhomathorKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama