METANCITY – nejen Hip hop

The Regime dali svůj jediný počin volně ke stažení, Change the Channel i pro tebe!

Ta kapela, kterou spolu tvořili pražští Britové Emdee a DJ Tuco a Newyorčan Nironic, sice už nějaký čas nefunguje, to však ale neznamená, že by neměla dnešku co nabídnout. Pokud jste to nebyli právě vy, kteří pomohli The Regime jejich jediný, vynikající počin vyprodat, určitě vás bude zajímat, že Change the Channel EP bylo dáno z jejich dobré vůle volně ke stažení, a to včetně instrumentálek.

Change the Channel vyšlo v roce 2006 u P.A.trick Records. Vedle oné tříčlenné formace se na něm dále podíleli kámoši z Velké Británie, rappeři C.Monts a Mikey T a ve skladbě Out of the Fire Pt. 2 pak také Indy. Jeho kolega z kapely DJ Wich nezůstal stranou a přispěl silnými podklady, což se rovněž týče německých LeScratchfunk.

Zatímco DJ Tuco nahrává jeden set aktuální klubové muziky za druhým, ve stejném duchu organizuje v Praze množství parties a samozřejmě kryje záda Emdeemu, jenž se podobně jako jedna z hvězd roasteru společnosti Skoop rozhodl vydat na sólo dráhu, v jejímž rámci už vyšel debut Flowtion Picture, respektive The Chronicles of a Nomad. Jestli se do budoucna můžeme těšit na opakovanou spolupráci této trojice, to zůstává otázkou.

V každém případě si můžete připomenout jejich nejlepší věci. Skladby z EP si můžete stáhnout zde, zatímco instrumentálky naleznete tady.

The Regime Myspace
Nironic Myspace
Emdee Myspace
DJ Tuco Myspace

Tagy: The Regime, Change the Channel EP, Nironic, NI, Emdee, DJ Tuco, Mikey T, C.Monts, Indy, Wich,

Rubrika: Tipy, 8. dubna 2008, RavenakKomentáře

19.02 - 8. dubna 2008

kluci díík  

..ale oba odkazy tu uvedené mě odkážou jen na stažení instrumentálek (povedených)


19.50 - 8. dubna 2008

spravny odkaz  

http://www.mediafire.com/?… EP http://www.mediafire.com/?… Instrumentals


08.26 - 9. dubna 2008

......  

dík už to šlape


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama