METANCITY – nejen Hip hop

Kabaret Fonky boří hranice českého rapu, první rap-funkové album v Česku!

Po téměř třech létech více či méně intenzivní práce je to konečně tady. První projekt Symptom Fonk Band mají na svědomí dva lidé, neratovický hudebník a producent SasA a pražský raper/vokalista Funktomas. V roce 2006 se pod značným vlivem funku rozhodli odpojit od hlavního proudu české rapové scény. Nepíšou texty o textech, nepoužívají samply, kombinují žánry a chystají koncerty s živou kapelou. Album Kabaret Fonky je tady, aby zbořil zaběhlé stereotypy.

Na albu najdete třináct plnohodnotných skladeb, co vás nenechají sedět. Žádné hostovačky, intra, outra nebo mezihry se nekonají. Od prvního do posledního tónu se o hudbu postaral SasA. Za mikrofon se se svými texty postavil Funktomas. Doprovodné vokály si střihly zpěvačky Lilen a Klára. Album bylo kompletně nahrané ve spolupráci s P.A.trick Records v jejich berounském studiu během let 2006–2008.

Brzy se můžete těšit na videoklip k pilotnímu singlu Vyrážím na Trip, kde se mimo jiné objeví jeden docela známý, mladý český herec. Scénář, kamery, světla i dobrovolníci jsou připravení a teď nezbývá než čekat na jarní počasí.

V současné době dávají kluci ze Symptom Fonk dohromady devítičlennou kapelu, zkoušejí a připravují živou koncertní šou. Od 20. května, kdy se v klubu Chateau Rouge v Praze uskuteční první koncert a zároveň křest desky, se můžete těšit na SF i ve vašem městě.

Více informací o tomto rap-funkovém projektu, songy ke stažení, videoklipy a videa najdete na jejich webu Symptomfonk.cz nebo na jejich profilech na Bandzone či Myspace.

Kabaret Fonky se dá pořídit za cenu férové jedničky 250 Kč, a to buď v některým z kamenných obchodů, anebo na dobírku za stejnou cenu, a to včetně poštovného a balného.

Není na co čekat. Nalaďte se na vlnu Fonky! Stojí to zato!

Poslouchej snippetz zde.

A objednávej na Patrick-Records.

Symptomfonk.cz
Myspace
Patrick-Records

Tagy: Kabaret Fonky, Symptomfonk, SasA, Funktomas, funk, rap, P.A.trick Records

Rubrika: Tipy, 5. dubna 2008, HoebitchKomentáře

18.46 - 5. dubna 2008

Rap a funk  

Tancuj! Musiš :)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama