METANCITY – nejen Hip hop

The Roots, Pharoahe Monch, Atmosphere a Brother Ali, to jsou první jména Hip Hop Kempu 2008

Za prvé máme radost, že Hip Hop Kemp konečně stoprocentně dostojí svému sloganu „Festival with Atmosphere“ (a jako bonus k tomu bude Brother Ali). Za druhé se těšíme, že po loňsku udupanou hlínu před hlavním stagem podupete ještě víc do rytmu nesmrtelné hymny “Simon Says“ alá Pharoahe Monch. A ze všeho nejradši jsme, že Hip Hop Kemp 2008 v neděli uzavřou The Roots. První tři jména našeho letošního lineupu patří k nejlépe hodnoceným live performerům v hip-hopu vůbec a všichni tři si na Kempu odbudou svou českou premiéru, takže se jistě máte na co těšit.

Bavilo nás každý rok zvedat laťku. Bavilo nás každý rok vás navnaďovat postupně. Bavilo nás vidět, jak se na fesťák těšíte, i když ohlásíme dříve předprodej lístků, než první jména – kdybyste nechtěli jet, asi by vám to za těch pár úhozů komentáře nestálo, že? Bavilo nás znovu opakovat, že vás nebudeme otravovat s první domácí kapelou a dělat extempóre, že máme „lineup“, ale dáme dohromady několik zásadních headlinerů a až pak vám řekneme, kdo bude vládnout hlavnímu pódiu letos. Bavilo nás vídat, jak vás první jména nadchla, ale přesto se nepřestáváte ptát: „A to je všechno?“ Bavilo nás napínat vás až do poslední chvíle a měsíc před fesťákem mít ještě o čem psát a čím v programu překvapovat místo zkoušení matky moudrosti – tedy opakování. Bavilo nás to šestkrát a baví nás to i posedmé. Tady je první várka a můžete si být jistí, že pro vás chystáme další překvápka a další jména i letos.

Máme pro vás další Ameriku: eMC (Masta Ace, Wordsworth, Punchline, Strick) s čerstvým albem venku prostě musí přijet znovu a s nimi budou Mr. Lif & Akrobatik, Zion I. Máme pro vás i Evropu – Kool Savas a.k.a. Der King of Rap z Německa nebo Wax Tailor z Francie a chybět nebudou ani Navigators z Čech.

Ptejte se, co bude dál. Bude toho ještě hodně. Ptejte se, kde je Francie (bude ještě jedno jméno), ptejte se, kde je Polsko (bude, bude), ptejte se, kde je Slovensko (mohlo by nebýt?), ptejte se, kde jsou české kapely na českém fesťáku (ty ale OPRAVDU chybět nebudou), ptejte se, kde je program hangárů a jestli přinese něco nového (přinese). Ptejte se, co bary, sprchy a kabely. Ptejte se, jestli to je všechno, protože to ani zdaleka všechno není. A ptejte se svého šéfa na volno 21. a 25. srpna, protože Hip Hop Kemp 2008 22. – 24. srpna s těmito jmény a spoustou dalších, co se od nás dozvíte později – to bude dlouhá a náročná kalba, na kterou se nezapomíná, a to si přeci nechcete nechat ujít, že ne?

Hip Hop Kemp

Tagy: Hip Hop Kemp 2008, Hradec Králové, eMC, Akrobatik, Zion I, Mr. Lif, Brother Ali, Atmosphere, Kool Savas, The Roots, Pharoahe Monch

Rubrika: Tipy, 4. dubna 2008, Depo CrewKomentáře

03.09 - 4. dubna 2008

Fuck off  

Samozřejmě,pojedu na Zion,Roots A dal?Fuck off Hip hop kemp.Tečka.


07.04 - 4. dubna 2008

křupík  

:D no ty aby sis nerejpnul!


07.23 - 4. dubna 2008

Těším se  

Moooc dobrý základ, mňami… No ještzě francii 113 bych chtěl vidět naživo… a v HK na pak předměstí hořet auta:-D


12.17 - 4. dubna 2008

HHK 08  

The Roots!!! ANO

Vypadá to na velice zajímavý ročník. Po Ante Up další hymna (Simon Says) v pořadí, při které bych nechtěl být v prvních řadách :)

eMC byli loni jednou z nej skupin, kdo neviděl, letos povině pod stage!

A vůbec, asi pojedu ;)


15.18 - 5. dubna 2008

THEEE ROOOOTS  

nechtěl jsem jet..........­.............­......,ale Roots…zas sem nahlodaný že vyrazím..........
Pozvěte Saïan Supa Crew a pojedu i kdybych měl na cestu sbírat vajgly. :ODD


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama