METANCITY – nejen Hip hop

Zbix z Hirs Skład se sólo počinem volně ke stažení, poslouchej polský rap!

Zbixa alias Zbixona z Hirs Składu, jenž tvoří společně s kolegy Vers a Grabssone, určitě znáte z prvního, eponymního singlu kompilace Silezja unja nebo z tracku Moje miejscie, na kterém jsem hostoval a který je na stažení v sekci download na mých stránkách Khomator.com.

Tento nadaný mladý MC a můj kamarád vydává v těchto dnech svůj sólo počin s názvem Zapotrzebowanie (na bitach soundclicka). Jak již název napovídá, beaty jsou ze stránky, která zdarma poskytuje podklady ke stažení. To však nic nemění na tom, že tady jde především o první počin a uvedení se lidem, takže není co řešit.

Na mikrofóně spolu se Zbixem uslyšíš kromě mě i další lidi jako Czapa, ADM, Sułtan, Majka, Grabssone, Wersus, Embeer a Zawija. Deska byla zmixována ve studiu ZDS v Ustroniu. Mix a master obstaral Krispro a Oem, obal desky vytvořil Drawek.

Technické náležitosti bychom měli za sebou. Teď už zbývá jediné. Na tomto odkazu se můžeš dozvědět další info a především si stáhnout tuto desku a covery k ní.

Příjemný poslech. Big up Zbix!

Tagy: Vers, Hirs Skład, Zbix, Zbixon, Zapotrzebowanie na bitach soundclicka, Czapa, Khomator, ZDS, OEM, DRAWEK

Rubrika: Tipy, 3. dubna 2008, KhomathorKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama