METANCITY – nejen Hip hop

Hledáš práci či brigádu v Ostravě? Queens Hip Hop Shop ji pro tebe má!

Queens Hip Hop Shop hledá nováčky do svého teamu v Ostravě. Pokud jsi spolehlivý, rychle se učíš nové věci a hledáš práci, je tenhle článek určen právě tobě.

Model pro focení zboží na e-shop

Focení probíhá několikrát týdně dle domluvy, a to v Ostravě.

Požadujeme: příjemný a upravený vzhled, souměrná postava, cit pro styl Pokud si myslíš, že by ti to v našem zboží slušelo, pošli aktuální fotku celé postavy, portrét a stručné informace o sobě (věk, výška, váha, velikost oblečení, čepice a bot, časové možnosti) na mail sime@queens.cz, do předmětu uveď MODEL ESHOP OSTRAVA.

Skladník/sklad­nice – brigáda

Pro náš centrální sklad v Ostravě hledáme brigádníka/bri­gádnici na pozici skladník. Tato práce je ideální pro studenty VŠ nebo SŠ – možnost práce dle domluvy – minimálně 20 hodin týdně! Pokud jsi člověk spolehlivý, pečlivý, flexibilní, rychle se učíš nové věci, umíš MAKAT – určitě NAPIŠ! CV, foto a motivační dopis, prosím, pošli na mail sime@queens.cz, do předmětu uveď BRIGÁDA SKLAD OSTRAVA.

Na oplátku za naše náročné požadavky nabízíme rodinný team a zaměstnanecké výhody.

Prodavač/proda­vačka – hlavní pracovní poměr

Pro naši prodejnu v Ostravě hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozici prodavač/proda­vačka. Pracovní doba dle otvírací doby prodejny, nástup dohodou.

Pokud jsi člověk spolehlivý, milý, flexibilní, máš rád hip hop a urban fashion, rychle se učíš nové věci, umíš MAKAT – určitě NAPIŠ!

CV, foto a motivační dopis, prosím, pošli na mail sime@queens.cz, do předmětu uveď PRÁCE SHOP OSTRAVA.

Na oplátku za naše náročné požadavky nabízíme rodinný team, motivační plat a zaměstnanecké výhody.

Více info na http://www.queens.cz/sekce/kariera/

Tagy: queens, práce, brigáda, hip hop shop

Rubrika: Fashion, 1. dubna 2008, Queens / PráceKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama