METANCITY – nejen Hip hop

Queens Rappin': Lara 303, Djane Kika a Kenta v havířovské Stodole, tam nesmíš chybět!

Bylo nebylo, kdysi dávno se pod stromem probral nalitý Adam. Papa Bůh mu vyrval žebro, a aby furt nekalil, přihrál mu na kvartýr spolunocležnici. Potom plynuly století, chlapi převzali vládu nad světem, nad ženami, nad vírou i rapem. Vy však nezoufejte! Je rok 2008 a emancipace začíná být nové náboženství.

To si dobře uvědomují i lidé z klubu Stodola v Havířově, jenž je jedním z mála v kraji, kde se člověk nemusí obávat, že odejde z párty zklamaný a nezabavený. Stodola si připravil na sobotu 19. dubna pecku zabalenou v čerstvých tangách. Pokud vám vadí jistá překlackovanost na stagi, zaplesá vám srdce radostí. Na téhle akci uvidíte vystupovat hlavně ženy! Nemáme pro vás ani trapné striptérky, které promotéři našli v ulici za klubem, nemáme pro vás ani rádoby tanečnice. Připravte se na nálož female rapu a DJingu! Připravte se na párty, která svým konceptem nemá v regionu předchůdce, připravte se na queens rappin'!

Koho tedy můžete v soudný den vidět? Jistě vám neuniklo poslední dobou více než často skloňované jméno Lara 303. Tahle rodačka z Liberce, v současnosti bydlící v Brně, je rozhodně nejlepší domácí MC něžného pohlaví. Na svém myspacu má spousty songů, plánuje vydat album, hostovala na Nejbr Mixu Vol. 3. Má čerstvý featuring s Nironicem a v březnu 2008 hrála, jako jedna z mála českých hip-hop artists, koncert v Londýně. Spolupracuje s lidmi z Francie, kde také nahrála několik svých master pieců. Lara 303 je největší ženská rapová naděje v ČR. Musíš vidět.

Laře bude krýt záda Djane Kika z Ostravy, kterou můžete znát z parties na kterých pravidelně hrávala a stále hraje. Kika má za sebou také dva parádní mixtapy, z nichž jeden sólo a druhý ve spolupráci s Fattem z kapely IdeaFatte. Jako jediná Djane v ČR se zúčastnila spousty battlů, kde předvedla své rutiny a nejednou porazila své mužské protějšky. Je také jednou ze tří moderátorů pořadu Hip Hop Factory Live na rádiu Helax. Kika po x letech opět v Havířově!

Poslední jméno končící na A, které pro vás Helax Club Stodola má, je Kenta. Teprve sedmnáctiletá MC z Bohumína začala s rapem teprve nedávno, kdo ji však slyšel, ten ví, že tahle holka se učí více než rychle a má v sobě obrovský potenciál. K rapu se dostala přes zpěv, kerý však sama odsunuje na vedlejší kolej a maká na svém prvním sólo EP, které nám snad stihne představit již na této akci. Krom EP stihla nahrát několik featuringů, objevila se na Khomatorově kompilaci Silezja unja, hrála koncert v Praze, má v plánu další featuringy, klip atd. O téhle mladé a dravé čikítě toho uslyšíme ještě hodně! Kenta + hosté a snad i křest EP Do roka a do dne v sobotu 19. dubna.

Abychom však neukřivdili dámám a ostatním tancechtivým individuím, připravili jsme na zbytek večera jedno individuum z řad dárců žeber. Dvojnásobného IDA šampióna a rozbiječe parketu DJe Lowu. U vstupu si také můžete zakoupit Khomatorovu kompilaci Silezja unja, v tento den výjimečně za pouhých 100 Kč!

Helax Club Stodola, 19. dubna 2008, Queens Rappin Party!

Opravdu chceš chybět?

Stodola
Lara 303 Myspace
Djane Kika Myspace
Kenta Myspace

Tagy: Lara 303, Djane Kika, Kenta, Queens Rappin, Helax Club Stodola, Lowa

Rubrika: Tipy, 30. března 2008, StodolaKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama