METANCITY – nejen Hip hop

BPM s klipem na Ostrovy sutin, natáčelo se v Praze i Berouně a stojí to za to!

Jsou mladé kapely, které nemají klip ani jeden a dělají tak dobře. Potom jsou ještě mladé kapely, které klipy mají a nedělají tak dobře. No a nakonec tu máme mladou kapelu, která má vzhledem k délce svojí existence klipů poměrně hodně a ten, kdo má na tohle alespoň trochu cit, ví, že v případě BPM to je jedině dobře.

Nemluvě o tom, že všechny dosavadní klipy si pánové Paulie a Lipo produkovali téměř nezávisle na ostatních od první klapky až po poslední střih. Teď ale mají album, k němu patří koncerty, a proto není od věci nechat tyhle „starosti“ na někom dalším. Prvním takovým videem je klip který Vám dnes přinášíme – Ostrovy sutin. Věc, která je mimochodem mým nejoblíbenějším trackem na desce. Melancholik pohopí.

Natáčelo se v berounských interiérech, pražských exteriérech a v kavárně Archa. Režie se chopili pánové Ondřej Stibal a Patrick Semlbauer, přičemž kameru držel Honza Salák alias Sasa. Ze známějších tváří se kromě Paulieho a Lipa před kamerou objeví syn známého herce Jan Potměšil, nebo členové beatboxového Beatburger BandJaro Cossiga a Freaky Jesus. Klip má podle mě velice zajímavý koncept a technicky je velice povedený.

To už teď ale můžete posoudit osobně a klip si stáhnout zde nebo shlédnout na Youtube.

BPM
BPM Myspace
BPM – Ostrovy sutin

Tagy: BPM, Lipo, Paulie, Freaky Jesus, Sasa, Dawe MC, Jan Potměšil, Ostrovy sutin, Jaro Cossiga

Rubrika: Tipy, 24. března 2008, HoebitchKomentáře

10.37 - 24. března 2008

mlask…  

to je mastna kundička ta bloncka…:]


10.59 - 24. března 2008

 

tak az doted jsem nemel cas si BPM poslechnout, ted uz vim ze jsem udelal chybu, konecne si nekdo na neco nehraje na nasi pseudoscene, jen tak dal!


12.10 - 24. března 2008

kůl  

leoši mareši třep se !


13.36 - 24. března 2008

 

mno klip je povedeny stejne jako ta bloncka ..ale videl jsem koncert BPM a musím jen chvalit …jeah


17.42 - 24. března 2008

SMEKAM  

Nevim co se honí hlavou člověku který shazuje tento videoklip.Výborná muzika.Výborný text,sdělení i rap.Je to jen o tom , že neumíte přijmout civilní věc , která je lehce do popu.Líbí se mi ta různorodost.Nechce si mi koukat pořád na tvrdý rádoby gangsta klipy.To je problém čech ta naočkovanost Prahou,scénou,ta mlha před očima.A jakouže roli tady hraje leoš mareš – podívej se pořádně na jeho rapy znova po letech a zjistíš že plácáš blbosti.BPM mají tvář,dělají to jinak a to má být ten problém? OSTROVY SUTIN beru jako kvalitní klip na výbornou píseň.Těším se na další věci.Smekám.


Ady Ikona k nicku: Ady
18.39 - 24. března 2008

damn  

Povedeny klip? :) No nevim. Technicka kvalita je v dnesni dobe veci samozrejmou, tedy mela by byt. Me osobne tenhle klip nudi … podzim, listi, laska, nuda. A ten koho napadlo cpat do klipu casti lyrics, navic timhle otresnym fontem, zaslouzi pres prsty.


23.37 - 24. března 2008

skoda  

chybi tam duse, ktera je v textech… nejde to ruka v ruce…


10.18 - 25. března 2008

ady  

„podzim, listi, laska,“ to je BPM, ne?:)


10.36 - 25. března 2008

ten font  

to me taky zarazilo. a jeste sem se dival na tu rucni gestikulaci…


20.54 - 25. března 2008

 

nuda, neverim nikomu:)


14.45 - 27. března 2008

 

já si myslím, že to maj v klidku.Klip je o tom o čem zpívaj..určitě se mi to líbí víc než česko-slovenské klipy s nádechem gangsta…ale sto lidí sto chutí


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama