METANCITY – nejen Hip hop

Sizzla Kalonji & The Band v Lucerna Music Baru zahřeje na festival RealBeat

Neuvěřitelné se stává skutečností! Naprosto zásadní postava současného jamajského reggae a dancehallu Sizzla Kalonji vystoupí poprvé v Česku, a to dne 11. května v pražském Lucerna Music Baru. Tento zpívající deejay se narodil v '76 do rastafariánské komunity v August Town a už jako kluk se stal jedním z nejsilnějších a zároveň nejoriginálnějších hlasů tamní scény.

První pecky začal nahrávat v roce '94 a od té doby točí jednu za druhou. Mohli bychom popsat několik stránek názvy jeho hitů a několik dalších jmény prominentních hostů na jeho albech. Sizzla jich do dnešního dne vydal neuvěřitelných sedmatřicet a hned dvě další vycházejí v březnu 2008! Tento koncert bude sice v neděli, ale je to absolutně zásadní akce pro všechny, kdo mají rádi reggae, dancehall nebo hip-hop.

Lístky na tuto jedinečnou událost jsou už v předprodeji, a pokud máte zájem o nejvýhodnější možný nákup, bude vás zajímat informace, že za nejlevnější cenu 450 Kč plus poplatky si je můžete pořídit pouze do konce března!

Akci pro vás připravuje Beat Promotion a Lucerna Music Bar za podpory JahMusic .net. I tento koncert je po Gentlemanovi a MaxRomeovi součástí warm-upů na druhý ročník reggae festivalu RealBeat, který letos proběhne ve dnech 8. – 9. srpna 2008 za účasti velmi zajímavých jmen afro-karibské kultury.

Sizzla Kalonji
Sizzla Kalonji Myspace
Sizzla Kalonji Profile
Rozhovor se Sizzlou
Festival RealBeat

Tagy: Sizzla Kalonji, warm up RealBeat, Lucerna Music Bar

Rubrika: Tipy, 26. března 2008, LomeshKomentáře

18.19 - 26. března 2008

 

hovno? hovno? hovno hovno hovno?

je už upřesněn termín???


18.34 - 26. března 2008

 

11. května, doplnil jsem to.


01.25 - 27. března 2008

 

dik už sem si to zjistil, konečně po Top Catovi, Anthonym B a Capletonovi i Sizzla.


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama