METANCITY – nejen Hip hop

Namísto Frank-N-Dank vystoupí J-Ro s DJ Wichem, podrobnosti v článku

Z Cali to Detroit mejdanu se mávnutím soudcovského kladívka stal mejdan Cali to Cali. Společně s hlavními hvězdami pondělního večera, jimiž jsou Rasco a Planet Asia aka Cali Agents totiž budete moci pozvednout číše do rytmu rapů jedné třetiny legendárních Tha Alkaholiks – J-Ro (a později se klidně i modlit k porcelánovému Bohu z jejich loga) a záda mu nebude krýt nikdo menší, než „zlatá pazoura“ DJ Wich.

Proč nebudou avizovaní Frank-N-Dank? Do poslední chvíle jsme doufali, že budou, ale nebude nám přáno. Dank totiž touto dobou pozoruje vyspělost vězeňského systému v Kanadě zevnitř a čeká na svoje stání. I kdyby ho náhodou zítra pustili třeba na kauci, nebude moci Kanadu opustit, dokud si nevyslechne verdikt soudce Dredda a tou dobou už bude dávno po mejdanu v Lucerně a už teď je ze stejného důvodu i po celém jejich plánovaném turné a nahrávání po Evropě.

Lehce pozměněná sestava, nicméně na tom, že pondělí 17.3. bude v Lucerna Music Baru oslavou rapu se samozřejmě nic nemění a náhrada je myslíme rozhodně odpovídající.

Lineup večera je následující:

19:30 – 21:00 DJ Pufaz 21:00 – 22:00 DJ Tuco 22:00 – 22:30 J-RO /Tha Alkaholiks/ + DJ WICH 22:30 – 23:30 CALI AGENTS /Rasco + Planet Asia/ 23:30 – ??:?? J-Kid /PIO Squad/

Tagy: Cali Agents, Frank-N-Dank, Lucerna Music Bar, Pufaz, Wich , J-Kid, Planet Asia, Frank, Dank, Rasco, J-Ro

Rubrika: Články, 15. března 2008, AffroKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama