METANCITY – nejen Hip hop

Co je nového u Beyoncé? Nové album a dva filmy

Uplynulé dva roky byly pro Beyoncé opravdu mimořádné. B’Day se prodalo několik milionů kusů, všechny singly z něho vyšlé se usadily na předních příčkách většiny hitparád a více než půlroční turné po celém světě s názvem The Beyoncé Experience bylo pokaždé vyprodáno. Beyoncé také zažila úspěch na filmovém plátně, a to s muzikálem Dreamgirls, ve kterém ztvárnila roli Deeny Jones, za níž byla nominována na Zlatý Glóbus. Naposledy na sebe velmi upozornila při předávání cen Grammy, kde nezapomenutelně vystoupila s Tinou Turner. A co chystá Beyoncé do budoucnosti? Nové album, film a zase film.

Ano, na přelom roku 2008/2009 se předpokládá vydání nové desky Love Letters. Zatím se zdá, že většinu alba bude produkovat Timbaland. Pro svůj třetí solový počin Beyoncé taky zvolila trochu jiný sound: B’Day bylo hodně americké, hodně R&B. Nyní chci zkusit něco jiného, mezinárodnějšího, proto bych ho chtěla více tanečnější,“ řekla Beyoncé. K tomu by ji také mělo pomoci dance/house/e­lectronica duo Freemasons z Velké Británie, které je ze spolupráce s Beyoncé nadšeno: „Nestává se běžně, že velké hvězdy jako je ona, chtějí spolupracovat s někým, jako jsme my. Její management je s námi denně v kontaktu. Je to fakt super s ní spolupracovat, takže budem hodně kreativní.“ Další, kdo se zapojí do nové tvorby Beyoncé, je Rodney Jerkins, jenž na pre-Grammy party Cliva Davise řekl, že album bude též inspirováno nadcházejícím filmem Beyoncé jménem Cadillac Records.

Film zachycuje vzestup a pád chicagského R&B nakladatelství Chess Records v padesátých a šedesátých letech minulého století, do jehož stáje patřili umělci jako Muddy Waters, Little Walter a Chuck Berry. Beyoncé v něm bude představovat slavnou bluesovou zpěvačku Ettu James. Další známou tváří, jež se ve snímku objeví, bude Adrien Brody, držitel Oscara za výkon ve válečném snímku Pianista, který si zahraje roli zakladatele nakladatelství Leonarda Chesse. Beyoncé se chce také podílet jako producentka hudby a plánuje nahrání čtyř písní pro soundtrack, jež vyjde u Music World Entertainment a Columbia Records. Knowlesová se též nechala slyšet, že se vzdá části svého honoráře za film ve prospěch své rodinné nadace The Survivor Foundation. A V létě by pak Beyoncé měla začít točit thriller s názvem Obsessed, kde si zahraje po boku Ali Larterové a Idrise Elby.

Beyoncé
Beyoncé Myspace

Tagy: D. Diana, Chess Records, Cadillac Records, Rodney Jerkins, Timbaland, Love Letters, Freemasons, Obssessed, Etta James

Rubrika: Články, 16. března 2008, D. DianaKomentáře

smu
13.20 - 16. března 2008

 

…ty vole to je kobra…mazec:)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama