METANCITY – nejen Hip hop

V.L.N.A. Hostů odjinud, to je originál pro každého / Čti info a poslouchej ukázky!

První oficiální hiphopové album na Ostravsku (a zároveň nejlevnější) je na světě. Pro připomenutí. Debutové album V.L.N.A. (Vaše lidství, naše armáda) ostravské hiphopové skupiny Hosté odjinud vyšlo pod hlavičkou nového domácího labelu Repromanifest.

Album se skládá ze čtrnácti tracků. O jejich produkci se postaral převážně Kos, kromě tří věcí, které produkoval Daz. Na albu se nacházejí hosté jako Petrzy hrající na kytaru a basu nebo již zmíněný Daz a Bomber na mikrofonu. Finální zvuk a mastering má na svědomí ústecký ZemákDM Groove. Nahráno bylo ve studiu v Šenově, ve spolupráci s MROŠ, zvukařem Radimem. O grafickou podobu bookletu a tiskovin se postaral Petr Mazoch a fotky nafotila Bubble El.

Cena CD na koncertech činí nádherně směšných 100 Kč a doporučená maloobchodní cena je 149 Kč. Tento kousek by vám rozhodně neměl chybět.

V pondělí 3. března vešla toto zbrusunová deska do distribuce. K mání bude prozatím v Queens shopech v Ostravě, Žilině, Brně a Praze. V DVD půjčovně TYP Frýdek-místek a Bohumín nebo přímo na objednávku přes internet na emailu kos@hosteodjinud.cz.

Ochutnávku z produkce Hostů odjinud je volně k stažení na jejich oficiálních stránkách, konkrétně singl Láska v Babyloně. Dále můžete navštívit jejich profil na Myspace kliknutím na tuto adresu.

Tracklist:

01. Vstupte prosím (hudba a rap: Kos, skreče: DJ Česki)
02. Na raz, dva, tři (hudba a rap: Kos, skreče: DJ Česki)
03. Plážové boogie (hudba a rap: Kos, skreče: DJ Česki)
04. Láska v Babylóně (hudba: Kos, rap: Kos a DJ Česki, skreče: DJ Česki)
05. Anděl (hudba: Daz, rap: Kos)
06. Break tha pain (hudba: Daz, rap: Kos, skreče: DJ Česki)
07. Pravá chvíle (hudba: Daz, rap: Kos, skreče: DJ Česki)
08. Hej hombré ( vytáhni drobné ) feat. Petrzy (hudba: Kos a Petrzy, rap: Kos, skreče: DJ Česki)
09. Život Hostí feat. Bomber (hudba: Kos, rap: Kos a Bomber)
10. u.a.p. feat. Daz, Petrzy (hudba: Kos a Petrzy, rap: Kos a Daz, skreče: DJ Česki)
11. Žij svůj sen feat. Petrzy (hudba: Kos a Petrzy, rap: Kos, skreče: DJ Česki)
12. é kardinále (hudba a rap: Kos)
13. Pro naše lidi (hudba a rap: Kos)
14. Šlus (hudba: Kos)

Hosté odjinud
Hosté odjinud Myspace

Tagy: Hosté odjinud, V.L.N.A., Kos, DJ Česki, Bomber, Daz, Repromanifest, Láska v Babyloně

Rubrika: Tipy, 8. března 2008, StrakapudKomentáře

07.33 - 8. března 2008

:)))  

Co jsem naposledy slyšel z ostravské scény(české scény):1)album od Gangsta v rýmech(sorry,ale hrůza a děs)2.Khomátor(Jed­na věc good,jinak těžký podprůměr)3.A­dyos(no coment)4.Hosté odjinud(hodně dobré,instra,text na urovni,ale jestli vám toto někdo ocení…velmi silně pochybuju)


14.07 - 8. března 2008

ja proč se to album  

chlubí tím ,že je nejlevnější na trhu? To jsou HostéOdjinut na urovni Lídlu? Pokud jde o jakousi sebeironii tak to taky moc nechápu…


kos
20.39 - 8. března 2008

loknok  

To album se tim nechlubi, jen rika, ze je tak levne, jak jen muze byt. Nebo myslis, ze na tom zarobime ??? A pokud nejsi jeden z lidi, kteri rikaji ze vsechno moc stoji na to, aby si to mohli dovolit a podporili, tak ted je moznost dokazat, ze slova o podpore mistni sceny, produkce a komunity nejsou jen fejm, ktereho je kolem vice nez dost. Pokud clovek ma chut, pozna, ze proc to delame, neni zisk ani slava, ale proto ze milujeme muziku a tohle kolem je nas zivot. Predstava o tom kolik do lasky clovek dokaze investovat zalezi na kazdem, tak si potom budete moci udelat predstavu o te nasi …, kazdopadne, kazdy, kdo si koupi nase album ( a do budoucna nejen nase, ale veskerou produkci, ktera podle meho ma veliky potencial) podpori nejen nas, ale vsechno kolem, co tady uz existuje a bude existovat delsi dobu nez si lide dokazi predstavit. Pro takove z Vas, mate muj respekt a velke diky.


00.52 - 9. března 2008

kos  

To cos tu napsal chápu a plně respektuji, jen mě zaskočil ten text v baneru a ta otázka mě jako první napadla. Nebudeme tady dřistat otom jak má baner (potažmo reklama) působit na potecinální kupce… BigUp! Kajsik na kazetě mám vaše fajné demo :)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama