METANCITY – nejen Hip hop

Rhonda Smith nakonec v Česku nevystoupí, Slováci jsou ale o něco šťastnější

Mám dvě zprávy. Ta jedna je špatná, ta druhá už naštěstí o něco lepší. Někdy se holt s někým nedomluvíte a nedomluvíte. Z blíže nespecifikova­telných důvodů se ruší k velké škodě všech zájemců oba koncerty famózní Rhondy Smith a jejího pánského doprovodu Karma Deuce. Naštěstí bratři Slováci pořídili lépe, takže pokud jste opravdu o Rhondu a její basy stáli, možnost tady je… a to hned třikrát.

V rámci Bratislavských jazzových dnů vystoupí Smith společně s triem Mariánem Čekovským, Emilem Frátrikem a Henry Tóthem, brazilskou zpěvačkou, perkusistkou a klavíristkou Lygia Campos a další, tentokrát mezinárodní trojicí ve složení Peter Lipa, Ruggero Robin a Mino Cinelu. Všichnti tito umělci vystoupí ve dnech 11. až 13. dubna v Žilině, Košicích a Bratislavě.

Přitom v Bratislavě se ještě uskuteční jeden koncert navíc. Dne 14. dubna zde všechny fanoušky potěší oblíbený baskytarista a talentovaný zpěvák s nenapodobitelným projevem a tolik křehkým hlasem Richard Bona.

Bratislava, natož Žilina nejsou vůbec daleko. A šance vidět úžasnou Rhondu Smith stojí za tu cestu.

Více informací na oficiálních stránkách BJD.

Tagy: Bratislavské jazzové dni, Rhonda Smith, Richard Bona, Karma Deuce, Emil Frátrik, Henry Tóth, Lygia Campos

Rubrika: Tipy, 14. března 2008, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama