METANCITY – nejen Hip hop

Frank-N-Dank, Cali Agents a další už za dva týdny v Lucerna Music Baru

Detroit a Cali se hlásí o slovo! Respektive jejich mocné články, dua Frank-N-Dank a Cali Agents. Druhá zmíněná dvojice se již objevila na Hip Hop Kempu, popřípadě překvapivě na nedávném koncertu Little Brother, nicméně Nittyho-N-Harva zde přivítáme premiérově.

Frank-N-Dank vždy úzce spolupracovali se zesnulým superproducentem J. Dillou, s nímž vymazlili hymny jako Let’s Go, M.C.A. (Music Cemetery of America), Everybody Get Up! a další… Oba rappeři přijedou do Lucerna Music Baru 17. března, kde si společně s vámi vzpomenou na Dillovy skladby a předvedou, jak se rapuje v Detroitu.

Třetího březnového pondělí se kromě výše uvedených Frank-N-Dank těšte i na RascaPlanet Asiou, a hlavně tedy na How The West Was One. Po tomhle koncertě, který se s jejich příjezdem stává spíše takovým mini indoor festivalem, budete spíš vyprávět, how the Prague was one.

Jedno velké peklo. Lucernu ještě podpoří DJs J-Kid, Rascoe (USA) a Pufaz, kteří budou bavit od otvíračky, dokud nepadnete na zem s křečí a pěnou u pusy.

Předprodej probíhá v kamenných obchodech: Bbarak Shop za 250 Kč, Queens za 270 Kč a v sítích Ticketpro a Ticketstream za tutéž cenu ale s poplatky.

A zásadní info na závěr: Zákazníci T-Mobile, kteří mají aktivovaný tarif Bav se, mají možnost získat zvýhodněné vstupné nebo vstup úplně zdarma na vybrané hudební akce. Akce, kterých se zvýhodnění týká, jsou označeny logem Bav se a jejich informativní seznam je umístěn také na www.t-music.cz/bavse. Stačí jen najít před klubem Bav se tým a tarifem se prokázat.

Tagy: Cali Agents, Frank-N-Dank, Lucerna Music Bar, Pufaz, Rascoe, J-Kid, Planet Asia, Frank, Dank, Rasco

Rubrika: Tipy, 3. března 2008, BbarákKomentáře

11.11 - 13. března 2008

http://cz.iq-test.eu/?…  

http://cz.iq-test.eu/?…

Vyzkousejte tento celoevropsky nejznamejsi iq test ktery zarucene prokaze vase skutecne iq

V testu je take porovnani s ruznymi objekty, zemi apod. .. Take muzete vysledek sveho testu vytisknout a pouzivat ho dale jako oficialni list sveho iq

Nebo se take muzete zaregistrovat jako dealer vydelavat penize


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama