METANCITY – nejen Hip hop

Queens Hip Hop Shop – nové kolekce tvých oblíbených značek!


Je pomalu čas vyměnit zimní bundy za trička. Jaro už konečně vypadá jako jaro a je třeba se na to pořádně připravit. Začněte třeba v Queensu!

Queens Hip Hop Shop v těchto dnech zásobuje všechny své obchody v ČR novým zbožím z aktuálních jarních kolekcí. A na co se můžem těšit? Nové modely populárních značek G-Unit, Rocawear, Phatfarm, Jordan, 69NYC či Ecko. Právě Ecko krom oblečení nabízí taky zbrusu novou kolekci tenisek. Rozhodně se mají na co těšit fanoušci MASS DNM. Už za pár dní Queens zavalí lavina nových mikin, jeansů, triček a shortek.

Mezi populární klasiku samozřejmě patří adidas se svou kolekcí Originals, která pro letošní jaro servíruje barevné variace Superstars, oblečení s klasickým retro logem a skate kolekci modelů Superskate. My adidas! Run DMC věděli, o čem rapují.

Exkluzivně v Queensu můžete sehnat taky limitované sneakers značky Nike v kolaboraci s předními světovými umělci. Kolaba se netýkají jenom tenisek a tak si můžete vybrat z krásné kolekce dámského i pánského whitelabel wear.

Pokud si ujíždíte na doplňcích, kontrolujte novou kolekci amerických hodinek Nixon.

Stay tuned! Se snahou přinášet do hry stále něco nového nehodlá Queens přestat ani letos a proto zařadili mezí stávající značky nově americkou basketbalovou značku Undrcrwn a ve světě stále populárnější street fashion značku Triko.

Neváhejte a navštivte některý z obchodů v Praze, v Brně na nové adrese či Ostravě. Nebo využijte možnost nákupu z pohodlí domova na www.queens.cz, kde si kromě nových jarních kolekcí můžete vybrat ze stále široké nabídky slev nejen zimního oblečení.

Tagy: queens, hip hop shop, fashion, adidas, nike, ecko, gunit, rocawear

Rubrika: Fashion, 28. února 2008, STL/HNTKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama