METANCITY – nejen Hip hop

Křest desky Silezja unja v havířovské Stodole je za rohem / Soutěž o dva vstupy

Nezadržitelně se nám blíží datum 23. února, datum, kdy budou mít všichni fans rapu ze Slezska jedinečnou možnost vidět pohromadě přes 25 MC'z z tohoto kraje pokupě na pódiu. Stodola club v Havířově je už připraven a natěšen, stejně jako všichni vystupující.

Takový koncert už se v podobném složení nemusí opakovat, takže doporučujeme nepropásnout. Na místě proběhne také křest desky Silezja unja, která bude čerstvě k zakoupení, již hotová se vším všudy.

Pokud chceš ušetřit nějakou tu kačku, zahrej si s náma o dva vstupy. Na email Silezjaunja@email.cz napiš co nejvtipnější, nejoriginálnější a nejzajímavější odpověď na otázku Co se ti vybaví pod pojmem Silezja unja. Meze se nekladou. Do předmětu emailu napište heslo Soutez. Uzávěrka je ve čtvrtek 21. února v 20.00 hodin. Nezapomeňte připojit své celé jméno.

Těšíme se na rozbíjející odpovědi.

Khomator
Khomator Myspace
Stodola

Tagy: Silezja unja, Khomator, Stodola

Rubrika: Články, 19. února 2008, KhomathorKomentáře

10.48 - 22. února 2008

Výherci  

Díky za originální příspěvky. Přišly zajimavé názory, od těch striktně rapíčkových, přes pasácké vize, až po Napoleonské války a gramatické provázky. Nejoriginálnější a tudíž vítězné příspěvky poslali

Jan Osika Miloslav Brzák

Gratulejšan, u vstupu ukažte občanku a je to:)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama