METANCITY – nejen Hip hop

Lenny Kravitz přiveze do Prahy Lásku... a rock'n'roll!

Takže došlo na má slova. Lenny Kravitz, velký to muž současné hudby s velkým groovem i srdcem, si dle očekávání vybral pro jistou zastávku svého na dva roky plánovaného turné po celém světě hlavní město Česka. Po čtyřech letech se v bývalé Sazka Aréně objeví dne 23. června se svou aktuální deskou It Is Time for a Love Revolution, jež zatím zaznamenává pozitivní reakce ze všech stran.

Multiinstrumen­talista Lenny vydal již osm studiových alb, přičemž to předcházející, klidné, rozvážné i romantické Baptism, s nímž právě prvně přijel do Prahy, příliš velkou díru do světa neudělalo. Zřejmě i z toho důvodu se všeuměl, který se zhlédl v Princeovi, alespoň co se přístupu ke svým skladbám týče, rozhodl vzpomenout na svůj dřívější repertoár a rozpoutat pravou rock'n'rollovou bouři. I když se nějaká ta balada taky najde. To by nebyl Kravitz, no ne?

Čtyři ceny Grammy v řadě za Nejlepší zpívanou rockovou performanci, podle americké televize VH1 jeden ze sta nejdůležitějších představitelů hard rocku, dvacet milionů celosvětově prodaných alb a spolupráce s lidmi jako Jay-Z, N.E.R.D., Mick Jagger, Al Green, Curtis Mayfield, P. Diddy a další, to všechno jistě svědčí o tom, že jeho koncert nebude tak úplně od věci navštívit. Bližší informace čekejte stejně jako recenzi na poslední album na našem webu.

Lenny Kravitz
Lenny Kravitz Myspace

Tagy: Lenny Kravitz, It Is Time for a Love Revolution, Bring It On, I'll Be Waiting, O2 Arena, Praha

Rubrika: Tipy, 15. února 2008, RavenakKomentáře

05.29 - 11. května 2008

:-****  

Jáááá ho prostě milujůůůůůůůů­ůů..... Když sem se dozwěděla o jeho koncíku, myslela sem, že zešílim.. Každopádně tam nebudu ani omylem chybět… Asi si w tu chwíli budu připadat, jako ty náctiletý fanynky za doby New kids on the block, Backstreet boys a jim podobní… :-) Ale newa… Já ho pstě zbožňuju…


12.51 - 23. června 2008

Přenechám 1 lístek k stání – nemohu  

Taky ho milujůůůůůůůůůů, ale bohužel nemůžůůůů :-(( Přenechám 1 vstupenku k stání na dnešní koncert. Určitě levněji než běžná cena. Nabídněte přes SMS na 602385909. Předání dnes Praha.


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama