METANCITY – nejen Hip hop

Little Brother a kupa dalších v Lucerně? Vrací se RAP! / Poslechni si LB na Wichově beatu!

Ve středu 20. února v Lucerna Music Baru budou především Phonte a Rapper Big Pooh, samozřejmě, ale kdyby měli přijet na výlet jako duo, nebookovali by si nejspíš sedm pokojů, co? Ale ona vůbec tahle středa, kdy bude rapu třeba, nebude jen tak obyčejná. Pojďme si tedy zopakovat, kdo všechno bude krotit majky a kola z oceli, krom party ze Severní Karolíny, kterou už jsme si snad představili dost.

Royce Da 5’9” – MC z Detroitu, který to táhne už nějaký pátek. Kdysi byl nadějí na Tommy Boy Black Label, kde věcem šéfovali De La Soul. Dělal s DJ Premierem a výsledkem jsou nesmrtelné hymny alá Hip Hop nebo Boom, která dodnes mění v husinu i deku v rozhalené košili vašeho oblíbeného párty DJe. Fungoval jako ghost writer pro Dr. Dre, stihnul nahrát několik alb jako Rock City nebo Death Is Certain a s každým nechal kritiky vytrhat si vlasy, že sice dobrý, ale zase naplno nevyužil potenciál, co v něm bublá. Až to jednou dá naplno, bude král. A toho krále budoucnosti, který si tyká i s Eminemem, s nímž ho spojoval projekt Bad Meets Evil, co za sebou nechal bomby jako Scarry Movies a který mu na rozlučku věnoval dotčenou skladbu How Come, toho máte možnost vidět poprvé v Čechách právě 20. února.

K tomu Gail Gotti – sličná manželka Kurupta The Kingpina z Tha Dogg Pound Gangstaz. Tak sličná, že její fotky na Myspace profilu musí být hozeny na private, protože jinak by se už tak pomalý web MySpace zadřel úplně, jak by na ně všichni zírali. A váš oblíbený rapper by asi těžko nechal nosit společné příjmení holku, která by si rap jen zkoušela, co?

Všichni američtí hosté spolupracují s labelem Skoop Entertainment, případně jsou pod něj přímo upsáni. Little BrotherRoyce Da 5’9“ mají featuringy (link) na chystaném albu DJ Wiche a moc příležitostí, jak je vidět všechny pohromadě dávat pecky z alba, od kterého se čeká, že přepíše dějiny českého rapu, asi nebude, takže to byste si opravdu neměli nechat ujít.

Krom toho na akci vystoupí nadějní rapující básníci BPM, kteří budou mít první šanci jak přesvědčit o svých kvalitách naživo na takhle zásadní akci a k vaší plavbě po tanečním parketu a od pódia k baru a zpátky budou vaše kyčle hypnoticky rozhýbávat ještě vinyloví jezdci Wich a Tuco.

Ani tím to ale nekončí. Na akci totiž šedá eminence českého rapu posledních dní – Little Big Rob, big poppa Skoop Entertainment slaví narozky. Už na křestu KF to rozjížděl ve velkým, a to byl „jenom cizí křest“, jeho narozky, to asi bude vážně mejdlo. No, znáte snad nějakou jinou párty, kam by přijeli jen tak popřát a celebrovat jména jako Cali Agents – Rasco a Planet Asia (kteří se mimochodem 17. března sami předvedou v LMB společně s Frank N Dank), rozjetý J-RoTha Alkaholiks, krásná Cha Cha, DJ Promo, DJ Latin Prince, Tek Nizzle, Young Dee nebo chorvatská spojka DJ Phat Phillie?

Šetřte si závity, neznáte, protože žádná taková druhá párty prostě není. Takže neváhejte, přijměte naše vřelé pozvání a doražte ve středu 20. února v 19.30 hodin do Lucerna Music Baru a nebudete litovat, protože jak říká Jean Grae: „Hip hop není mrtvej, byl jenom na dovolený“Little Brother a spol. playbacková dovolená končí a vrací se RAP.

DJ Wich feat. Little Brother – Give It Up
Little Brother v Lucerně

Tagy: Little Brother, Royce Da 5’9”, Gail Gotti, Lucerna Music Bar, BPM, DJ Wich, Tuco,

Rubrika: Tipy, 14. února 2008, AffroKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama